Wpis z mikrobloga

@Xavax:
Jest jeszcze lokalizacja.
Niedźwiednik to akurat świetna miejscówka -- autobusy, PKM, blisko do Wrzeszcza, dobry wylot na obwodnicę, jednak trochę na uboczu, więc cisza i spokój a zaraz obok -- wypasiony las.
3 lata tam mieszkałem i sobie chwalę.
@Xavax: to zależy tak naprawdę od nastawienia wynajmującego. Ja płacę za 2 pokoje 1200 złotych z mediami, mam gdzie spać, zjeść, wykąpać się, odpocząć - cenię sobie i uważam, że trafiłem całkiem ok. W przypadku 'pokoju' z ogłoszenia nie ma mowy o dobrym stosunku jakość/cena, bo tam nie ma żadnej jakości.
@nietopies: nie udusiłbyś, w pokoju jest okno! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Polinik: lokalizacja to
lokalizacja to ważny element, ale #!$%@?, umówmy się, schowek na miotły w cenie pokoju to jest zdecydowane przegięcie.


@feelbeats:
Nie, no jasne, myślałem, że tak ogólnie o cenach wynajmu piszesz.
A ta oferta to przegięcie, chyba, że jakiś Ukrainiec się skusi, który #!$%@? po 12h/dobę a w domu się melduje tylko na sen.
@alhakeem: heheszki heheszkami, ale wygląda mi to na próbę obniżenia sobie czynszu przez obecnych lokatorów.
@Polinik: ogółem wiadomo, że największy wpływ ma lokalizacja i standard, ale tutaj nie wiem za co płacić tyle kasy. Nawet Ukraińcowi bym tego nie wynajmował.
@Polinik: ta jasne :) nie no ja bym nie wpadła na takie coś :D Ja wynajmuję ludkom mieszkanie ale we Wrzeszczu za 1000zł plus opłaty, 40m2 więc myślę, że sprawiedliwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@feelbeats: Całkiem możliwe, mi byłoby głupio trzymać tam kojec z ich psem, bo biedak mógłby się klaustrofobii nabawić. Chyba w akademikach to taniej wychodzi, z niedawno oglądałem nowe zdjęcia po remontach i całkiem ładnie się prezentują.
@LinQ: IKEA - taki metraż trzeba czymś zastawić. Lotnisko - bo niczym nie #!$%@? tak daleko od mieszkania, jak samolotem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pwone: pewnie są dwie laski, które lubią się długo kąpać, a pies ma prysznic co trzy dni.
@pwone:
Prąd -- powiedzmy ~60 pln/osobę.
Internet ~10 pln.
Jeszcze woda i gaz -- może się złożą na 100 pln, zależy, czy lubią się kąpać, czy starcza im prysznic.
@feelbeats wynajmowałem z kumplami mieszkanie z dokładnie takim pokojem na niedźwiedniku i nigdy byśmy nie życzyli komuś mieszkania w tym pokoju :D zrobiliśmy sobie składzik na rowery i wszelkiego rodzaju niepotrzebne rzeczy, bo tylko do tego nadawało się to miejsce :D