Wpis z mikrobloga

Łamanie, uważajcie na towarzysza @Grooveer, jest to zakamuflowana opcja Rosyjska, postępująca według scenariusza. Najpierw popieranie Ukrainy, później wyśrodkowane opinie, a ostatnio wrzuca kacapski przekaz. Prawdopodobnie drugie konto Szona70 #ukraina
  • 21
  • Odpowiedz
  • 23
@DrCieplak: Nie mam czasu prześledzić teraz twojej historii postów, ale 3 miesięczne konto już budzi pewne podejrzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°), aczkolwiek stosunek strat 1000:1 to chyba ktoś głupi wymyślił xDDD
  • Odpowiedz
@prawda_w_moskwie: @PomocnikBob Codziennie na Onecie można przeczytać "Ukraińcy podają najnowsze dane o stratach Rosjan" a tam tysiące czołgów i samolotów i kilkaset tysięcy żołnierzy rosyjskich. Jednocześnie twierdzą że zginęło lub zostało rannych 16 tys Ukraińców. Takiej wojny to jeszcze w historii świata nie było.
  • Odpowiedz
Jednocześnie twierdzą że zginęło lub zostało rannych 16 tys Ukraińców.


@DrCieplak: czyli stosunek taki 1 do 40? Gdyby Rosjanie stracili 640 tysięcy żołnierzy, co nie? To gdzie ty widziałeś tę retorykę:

ale 6h temu wyśmiałem retorykę o stosunku strat 1000:1 na korzyść
  • Odpowiedz
postępująca według scenariusza. Najpierw popieranie Ukrainy, później wyśrodkowane opinie, a ostatnio wrzuca kacapski przekaz


@PomocnikBob: To krótko go znasz. Pamiętam jak na początku #!$%@?ął coś typowo katolicko-foliarskiego o nwo i apokalipsie i z nim się wykłócałem, potem jakiś czas później bronił szczepionek, a wcześniej je krytykował, a potem znudził mu się kononoświrus i przerzucił się na temat Ukrainy.
Xing77 też jest niezły. Trzymał jakiś czas z neuropą, jara się Chinami,
  • Odpowiedz
Nic do Ciebie nie mam, po prostu wczuwasz się tak bardzo, że irytujesz wielu zwykłych Mireczków szukających informacji. To agregator treści i wiadomości a nie tuba propagandowa. Załóż bloga i tam sobie pisz.
  • Odpowiedz
@PomocnikBob: bzdura i oczernianie


@Grooveer: też od jakiegoś czasu zauważyłem radykalną zmianę. ale ja sądziłem, że to konto poprostu zostało skradzione kilka miesięcy temu. ryba mnie to dlaczego - retoryka tego konta bardzo się zmieniła.
  • Odpowiedz
@Grooveer gdyby Wykop nie był stroną internetową tylko zgromadzeniem w jakimś lokalu, to zostałbyś przekopany, a później wyrzucony na chodnik.
I nikt by nic nie powiedział.
  • Odpowiedz