Wpis z mikrobloga

@wujaAndzej to jeden z tych użytkowników których zawsze miło poczytać. czasem luźne losowe przemyślenia, czasem człowiek zatrzymał scroll myszy i podumał trochę nad sensem jego wypowiedzi. Czasem wrzucił śmieszną rzecz i wszyscy się brechtali. Nikogo nie obrażał, trzymał się z dala od gównoburz, mimo że człowiek nocnej to stał jakby z boku, nie prowokował, co najwyżej wrzucił śmiesznego memsa albo przeróbkę, która może i dawała pstryka w nos moderacji czy białkowi, ale nigdy nie było to jakoś bardzo obraźliwe. Nigdy nie wrzucał na dzienną zmianę czy na innych użytkowników, w stylu raczej "okej bobie nie lubisz mnie, bywa, życie, czarnolistuj i do przodu". Jeden z najdojrzalszych użytkowników tego portalu. W zasadzie trochę zazdrościłem mu tego stoicyzmu. Dystansu. Niektóre hejty brałem do siebie, sam hejtowałem wielu użytkowników.
@moderacja jak będziecie banować takich użytkowników to poziom portalu spadnie na łeb na szyje. i za co? Za głupiego kermita? To już jest #!$%@? się. Wiele gorszych memów ląduje w gorących, przekleństwa są na porządku dziennym, sranie na czyjeś uczucia, czy to religijne, czy wojny polityczne, ale nie reagujecie póki ktoś nie będzie werbalnie agresywnym. Dla mnie pasywna agresja jest gorsza w skutkach od otwartej. Ale hej, to nie ja prowadzę ten portal. Przykro tylko, że facet z wartościowym contentem musi zostać zbanowany, bo jakiś modek ma gorszy dzień. #gownowpis #wujaandzej #moderacja #tangodown
trzymaj się wuja, może odpoczynek od tego portalu dobrze ci zrobi
  • 8