Wpis z mikrobloga

@interface: lepiej późno niż wcale ;). A tak na poważnie, to tak jak pisałem - gdyby nie to, że do poprzedniego projektu potrzebowałem dotykowego ekranu kupiłbym pewnie Maca i zaczął zabawę z pół roku temu. Wcześniej nie było sensu, bo .NET Core nie był jeszcze zbyt stabilny.
  • Odpowiedz
@shar: NGINX, a co do baz danych to już od dłuższego czasu używam głównie NoSQL (MongoDB, Redis itp.) więc SQL Server odszedł u mnie w zapomnienie.
  • Odpowiedz
@fervi: Mono mnie niestety odrzucało z tego względu, że nigdy nie byłem pewny jego przyszłości. Teraz już strach minął ;).
  • Odpowiedz
  • 0
@spetz bardzo fajny art. Jak widzisz core do budowy duzego systemu wms ? Czy jest to juz na tyle stabilna technologia , czy moze jeszcze warto poczekac? Widze ze np nservicebus i akka
Net jeszcze nie wspieraja.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Nie powinno być problemów, używam RabbitMQ (RawRabbit), NancyFX do API, MongoDB, Redis i kilku innych narzędzi i mam całkiem zgrabny system oparty na mikroserwisach. A to wszystko zapakowane jeszcze do Dockera :).
  • Odpowiedz
@Leinnan: docelowo do wszystkiego tzn. nie napiszesz w nim stricte atywnych aplikacji na Windowsa jak np. w WPF ale całą resztę już tak. Ja głównie używam do backendu i serwisów (API, Web, Mikroserwisy, aplikacje konsolowe itp.). Cały czas dochodzą nowe biblioteki (oficjalne jak i od społeczności) więc naprawdę możliwości są coraz większe :).
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Leinnan co dokładnie masz na myśli? Chcesz stworzyć aplikację w stylu crawlera do przetwarzania HTML na wejściu? Czy pytasz o framework webowy typu ASP.NET?
  • Odpowiedz