Wpis z mikrobloga

@derylio1:

co jest problelem spolecznym? Ze laski nie daj boze lubia s-x i go uprawiaja?...

Że dzieci rodzą dzieci. Że dziewczyna idzie na dyskotekę, daje kilku i za 9 miesięcy nie wie kto był ojcem i jak go znaleźć.
  • Odpowiedz
@ediz4: ale tak zawsze bylo, tylko zamiast dyskotek wstaw potancowki, jarmarki odpusty. Tylko roznica jest jak glupia malolatka to robi a dorosla kobieta, ktora jest w pelni swiadoma tego co robi i konsekwencjo
  • Odpowiedz
@derylio1: Zawsze tak było? Twierdzisz że zawsze dzieci bawiły się w słoneczka, młode dziewczyny robiły loda czarnoskórych raperom żeby być sławne w środowisku a inne dzieciaki organizowały ognisko gdzie dziewczyna gwałci chłopaka pod wpływem alkoholu?

Tylko roznica jest jak glupia malolatka to robi a dorosla kobieta, ktora jest w pelni swiadoma tego co robi i konsekwencjo...

Młodzież naśladuje starszych. Wyobraź sobie że sporo osób utożsamia s--s z miłością. Jest to
  • Odpowiedz
@ediz4: Nie wiem czy w słoneczka ale dobrze się bawiły. W dawnych czasach nie było raperów ale innym znanym artystom dawały. Kiedyś to się nazywało noc kupały ;)
Zawsze istniały grupy społeczne, towarzyskie, które w taki sposób się dowartościowywały.

Czy to pochwalam? Średnio mnie to interesuje, uważam to za głupie ale to nie moja sprawa. Ja nikogo moralizować nie mam zamiaru.

Wyjątkiem jest osoba zdradzająca, to jest nie w porządku i to piętnować należy. Lecz jeśli ktoś jest wolny niech robi co tylko ze chce ze swoich
  • Odpowiedz
@derylio1:

Nie wiem czy w słoneczka ale dobrze się bawiły. W dawnych czasach nie było raperów ale innym znanym artystom dawały. Kiedyś to się nazywało noc kupały ;)...

Taa. Na pewno. I były z tego dumne i się wszędzie chwaliły.

Nawet sobie nie zdajesz sprawy ile ludzi teraz święto jebliwych kiedyś robiło mało moralne rzeczy, najczęściej te stare pruchwy, które najwięcej krzyczą aby
  • Odpowiedz
@miecz_Pana: jako prawiczek to tak sobie mów :)

@ediz4: no to się z nią rozstanie jak mu to nie pasuje, w czym problem? Życie to nie bajka, nie ma księżniczek, nie ma królewiczów. Mało mnie interesuje z iloma przede mną dziewczyna miała facetów, to samo ją to nie powinno interesować. Miałem kilka dziewic i już nigdy w życiu nie chce mi się w to bawić
  • Odpowiedz
@derylio1:

no to się z nią rozstanie jak mu to nie pasuje, w czym problem...

No i rozstanie. Ja mówię o tym że taka dziewczyna sama sobie ogranicza pulę potencjalnych partnerów bo jednak mężczyźni na to patrzą. Oni chcą zdobywać a co to za zdobywanie jak pół wioski ją miało.

Miałem kilka dziewic i już nigdy w życiu nie chce mi się w to bawić...

Ale kto tu mówi o
  • Odpowiedz
@miecz_Pana: bylem z nimi dlugo i na tamte czasy to byly milisci mojego zycia :) ale nie wyszlo. A to wina 10% kolesi, ze pozostale 90% nie potrafi zagadac do dziewczyny?

@ediz4: ile wedlug Ciebie kobieta powinna maksymalnie miec partnerow?
Ciekawe masz wymogi co do kobiet, mnie interesuje jej wyglad oraz co ma pod kopula, czy da sie z nia przegadac cala noc i czy rano mnie nie
  • Odpowiedz
@derylio1:

ile wedlug Ciebie kobieta powinna maksymalnie miec partnerow?...

Kilku. Zależy też o jakiej kategorii wiekowej mówisz.

Ciekawe masz wymogi co do kobiet, mnie interesuje jej wyglad oraz co ma pod kopula, czy da sie z nia przegadac cala noc i czy rano mnie nie wystraszy bez makijazu. Kazdy ma swoje kryteria...

Aha czyli jak będzie ładna i interesująca to nie będzie miało znaczenia że pobiła seksualny rekord Polski czy
  • Odpowiedz
prawda jest taka że rozwiązłość seksualna jest akceptowana tylko wśród plebsu. Na wyższych pozycjach społecznych i intelektualnych kobieta bardzo dokładnie selekcjonuje partnerów którym się ODDA. I już z takim partnerem kobieta może uprawiać s--s ile sobie potrzebuje.


@damianooo5:
IMO masz trochę za mało danych jak na stawianie takich tez.

A pamiętasz tę aferę z nagraniami z knajpy u Sowy? Na nagraniach słychać jak córka najbogatszego Polaka daje d--y jakiemuś dopiero co
  • Odpowiedz
@ediz4: widzialem zdjecia tej pani, nie grozi mi to nie jest w moim typie ;)

Rzucisz piekna, atrakcyjna i wspaniala dziewczyne tylko dlatego, ze miala 3 partnerow albo jednego erazmusa?
S-x ze 100ma facetami naraz nie robi takich zniszczen w pochwie jak jeden naturalny porod ;)
  • Odpowiedz
@erwit: Większość facetów taką puszczalską panne chętnie przerucha,ale prawie nikt nie chciał by takiej na stałe do związku. Teraz mamy czasy takie jakie mamy,ale pewnych rzeczy sie nie przeskoczy.
  • Odpowiedz
@derylio1:

Rzucisz piekna, atrakcyjna i wspaniala dziewczyne tylko dlatego, ze miala 3 partnerow albo jednego erazmusa?...

Niekoniecznie rzucę. Zależy ile też ma lat. Różnica jest jednak pomiędzy 5 a 50 partnerami.

S-x ze 100ma facetami naraz nie robi takich zniszczen w pochwie jak jeden naturalny porod ;)...

Nie wiem o jakich zniszczeniach ty mówisz. Przecież tu mowa o zupełnie innym powodzie.
  • Odpowiedz
@ediz4: np to, ze pochwa wyglada jakby ktos wrzucil tam granat.
Laska, ktora wystepuje w takich zawodach nie do konca jest normalna, zdrowa na umysle i bankowo nie ma poukladane pod kopula. Wiec taka osoba raczej mnie nie zainteresuje swoim charakterem. Pominmy przypadek tej laski bobto wyjatkowe ekstremum. Dalej mi nie powiedziales ile partenrow to za duzo dla kobiety, w ktorym momencie przestaje byc kobieta, a w ktorym staje sie
  • Odpowiedz
np to, ze pochwa wyglada jakby ktos wrzucil tam granat.


@derylio1: to mnie akurat mało interesuje

Dalej mi nie powiedziales ile partenrow to za duzo dla kobiety, w ktorym momencie przestaje byc kobieta, a w ktorym staje sie ruchadlem wedlug Ciebie?...

Bo oczekujesz że podam Ci widełki a to tak nie działa. Albo rozmawiamy na poważnie albo na poziomie gimnazjum.
Zależy od wieku, zachowania itp.
  • Odpowiedz