Wpis z mikrobloga

@erwit: Pięknie widać pod takimi wpisami #!$%@? toczące nasz kraj. Jeszcze trochę i wam żyły popękają z zacietrzewienia.

Jak można tak ohydnie zaglądać drugiej osobie do łóżka. Jak można kogoś poniżać i wyzywać bo ośmiela się uprawiać seks? Janusze chyba myślą, że każda kobieta jest ich własnością i mogą decydować z kim i kiedy przeprowadza stosunek.

Kopałbym po mordzie każdego, kto stosuje taktykę polegającą na wywoływaniu wstydu z powodu tego co inni ludzie robą w życiu prywatnym, bo jemu się to nie
  • Odpowiedz
@to_juz_przesada: Heh, moja dziewczyna w wieku 25 lat poszła na studia, chodzi z laskami 19 ~ 20 lat. To co tam się dzieje to nie jest caual sex tylko orgia #!$%@? królików xD, jeszcze się pierwszy miesiąc nie skończył a 3 "zboczone loszki" (tak na siebie mówią) już latają z testami do kibli i wielki płacz (tak wiem ze tak szybko to nie działa, ale "integracje" na roku się zaczęły
  • Odpowiedz
To co tam się dzieje to nie jest caual sex tylko orgia #!$%@? królików xD


@timorex: No i co z tego? Tak serio- co w tym złego? Lubią jak króliki, to tak robią, nikomu się krzywda nie dzieje, na zdrowie. W czym Ci to przeszkadza?
Boisz się, że Ci przekabacą dziewczynę czy o co chodzi?
  • Odpowiedz
@to_juz_przesada: Sam na studiach byłem, wiem jak wygląda casual sex. Ale to było coś innego, każdy wiedział jakie są tego konsekwencje i trzymał to dla siebie, to co się dzieje u mnie w łóżku to była każdego prywatna sprawa i tyle.

A teraz jest jakiś #!$%@? ranking ogólnodostępny i płacz, że w sumie to ona nie wie z kim i dlaczego jest w ciąży bo przecież powiedział że wyciągnie.
Facet
  • Odpowiedz
Przez pewien konkretny typ facetów, zapomniałeś dodać :)


@to_juz_przesada: Tak sądzisz? Jaki procent facetów zainteresowałby się dziewczyną wiedząc że była z całą wioską czy połową miasta?

Przeczytałam. I dalej nie widzę, w czym problem, dlatego pytam...

Widzę ciekawa mentalność - róbta co chceta. Problem w tym że nie ma 100 % skutecznej antykoncepcji i potem dzieci wychowują dzieci.
  • Odpowiedz
@josedra52: "Klucz" otwierający wszystkie zamki to wytrych.
@zweipack: Powiedz mi, czemu nie rozumiesz róznicy pomiędzy zdradzaniem partnera będąc w poważnym związku a świadomym nieangażowaniem się w realacje romantyczne? A co do obrazka --- nie grzeb ludziom w ich rzeczach. To, że to jest mile widziane przez grupę jakichś kobiety, to nie znaczy, że musisz być taki.
  • Odpowiedz
Znasz jakąś wartościową kobietę sukcesu z wartościowym partnerem która miała wielu partnerów seksualnych?


@damianooo5: Znam.

Widzę ciekawa mentalność - róbta co chceta. Problem w tym że nie ma 100 % skutecznej antykoncepcji i potem dzieci wychowują
  • Odpowiedz
@miecz_Pana: jak sie nie mialo zadnej to sie tak mysli.

@ediz4: co jest problelem spolecznym? Ze laski nie daj boze lubia sex i go uprawiaja?

@damianooo5: yhy spytaj ciotek i wujkow jaki jurny byl dziadek. Prawda jest troche bardziej wyuzdana niz nam sie wydaje. Ludzie sie ruchali jak kroliki od setek lat a teraz sie wmawia nam, ze kiedys wszyscy byli lojalni i mieli 1 partnera.
  • Odpowiedz