Wpis z mikrobloga

@Abu_Hajar_ibn_Zbigniew: nie drwij bo to jest tylko śmieszne, że facet który chce uchodzić za eksperta nie potrafi zweryfikować najprostszych danych. Co do tytułu doktora to nieco się zdewaluował i uwierz akurat coś o tym wiem ( ͡º ͜ʖ͡º) zresztą ów znaffca wieszczył http://www.wykop.pl/link/3202425/nie-zabralbym-na-sdm-rodziny-dr-szewko-o-przygotowaniach-do-imprezy/ zamach na ŚDM i jakoś nie dodał po wszystkim zwykłego myliłem się
Jak to jest pytam ponownie. Z jednej strony wykop kwestionuje tzw.
@bijotai: Co jak co, ale każdemu zdarzają się błędy. Szewko odwala kawał dobrej roboty z informowaniem co się dzieje na bliskim wschodzie.

Jeśli coś Ci się nie podoba to sam wrzucaj info. Niepotrzebnie tak agresywnie reagujesz, skoro to zwykły błąd, a nie celowe wprowadzenie w błąd czy propaganda
@Aryo: agresywnie? Facet nie dość, że bez powodu określa mnie lekceważąco i obraźliwie. Blokuje na TT. Sieje panikę przed ŚDM a później nawet nie potrafi się przyznać do błędu. Opowiada dyrdymały bez pokrycia. Wymień ile z jego proroctw się spełniło? Jak wojna rosyjsko-turecka? Trwa? Teraz nawet nie potrafi zweryfikować tego co chce powiedzieć w swoim wywiadzie. Błędy, bzdury i dywagacje jak zawsze. Gdzie ta dobra robota?
@bijotai:

. Sieje panikę przed ŚDM a później nawet nie potrafi się przyznać do błędu.


Wszyscy eksperci mówili że ŚDM jest zagrożony zamachem

Jak wojna rosyjsko-turecka?


ona już od dawna trwa tyle że nieoficjalnie przez proxy, a zestrzelenie samolotu doprowadziło do zwiększenia wsparcia rosyjskiego dla Syrii i dużego napięcia Ankara - Moskwa. Szewko mówił jedynie że ta sytuacja może doprowadzić do otwartej wojny, ale nie mówił że na pewno

Turcja, USA,
@Aryo chyba coś przegapiłeś http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Bliskowschodnia-os-zagrozeniem-dla-Zachodu-Sojusz-Rosji-Turcji-i-Iranu,wid,18474339,martykul.html bo ostatnio Erdogan nazywa Putina przyjacielem a delegacja turecka negocjuje w Iranie. Sorry nic od puczu nie trwa a Szewko hmmm ekspert mówi, że może wiesz to identycznie jak z ekspertami od giełdy. Kurs może wzrosnąć może spaść... Echh szkoda słów bo Szewko jednoznacznie twierdził, że nie puściłby rodziny na ŚDM a później jakoś nie powiedział, że się mylił.