Wpis z mikrobloga

Chazan błyszczy, w wywiadzie dla wp.pl porównuje się do świętego Pawła

Pan nie ukrywa, że wiele lat temu sam dokonywał aborcji. W mediach pojawia się czasem dyskusja, jak to możliwe, że tak diametralnie zmienił pan zdanie na ten temat.

Chazan: Nie jestem pierwszą osobą na świecie, która zmieniła zdanie na jakiś temat. Wiemy co robił św. Paweł przed Damaszkiem... Moje przejście na drugą stronę, jeśli tak to nazywamy, nie było w żadnej mierze moją zasługą, ale Bożego miłosierdzia. Nie było jakiegoś jednorazowego olśnienia, a raczej rozłożony w czasie proces.


Mam pewne wrażenie, że "doktor" Chazan mógł nie do końca uważać niedzielnych szkółkach i do ręki Biblii nigdy nie wziął, ponieważ aby porównanie do św. Pawła było uzasadnione, musiałby on prywatnie krzyżować chrześcijan w swoim domu za pieniądze, a w momencie gdy dokrzyżowałby się przepięknej willi z widokiem na Litostrotos doszedłby do wniosku: "Ej, wiecie, co, ja nie wiem czy to mordowanie chrześcijan jest aby na pewno dobrym rozwiązaniem." A później musiałby łazić z biczem i #!$%@?ć nim swoich współpracowników z którymi krzyżował, oraz wiszących chrześcijan, bo też się do tego procederu przyczyniają.

Hmm, tak jak teraz o tym myślę, to chyba tak właśnie było. Czekam na jego apostolskie listy o tym jak to skrobanka cierpliwa jest i nie zna poklasku ani pychy.

Dam jeszcze dwa cytaty, tak coby podnieść ciśnienie na wieczór:

Śledził pan wydarzenia związane ze zorganizowanym przez kobiety "czarnym protestem"?

Chazan: Nie było mnie w tym czasie w kraju, zajmowałem się szpitalem MarerCare International w Kenii. Starałem się jednak być z polskimi tematami na bieżąco. Z dystansu lepiej widać. Zaskoczyło mnie, że demonstracja 30 tysięcy kobiet w obronie aborcji zrobiła takie wrażenie. Porównajmy tę grupę z półmilionową armią Polaków, która poparła projekt "Stop Aborcji".


Karanie kobiet dokonujących aborcji jest słuszne?

Pozbawianie życia nienarodzonego dziecka jest zbrodnią. Opinia, według której matka, która dokonuje aborcji, jest już ukarana przez własne sumienie, czasami jest prawdziwa, ale nie zawsze. Właśnie zachowanie się niektórych uczestniczek "czarnego protestu" pokazuje, że część kobiet nie jest zdolna do takich refleksji. Rację ma Joanna Szczepkowska pisząc, że: "Nie zawsze kobieta po aborcji jest ofiarą. Są też kobiety cyniczne, bezlitosne i wyuzdane." Dodałbym jeszcze - niemądre. Myślę, że takie kobiety nie będą miały oporów przed zabiciem swojego dziecka, a jedyną metodą, która może je przed tym powstrzymać, jest perspektywa kary. Szczególnie, jeśli kobieta robi to świadomie, z premedytacją i osobiście, jak ma to miejsce w przypadku aborcji farmakologicznej. Zastanawiam się, skąd bierze się taka zawziętość i pragnienie, aby mieć możliwość zabicia własnego dziecka wówczas, gdy komplikuje ono w jakiś sposób plany życiowe lub nie jest całkowicie zdrowe. Na szczęście tym paniom nie przychodzi jeszcze do głowy, by zabijać noworodki, które przyszły na świat z różnymi wadami wrodzonymi , tak jak to się dzieje w Belgii i w Holandii. Jednak kto wie, czy przedmiotem dalszych protestów w przyszłości nie będzie to, by zabijane były również dzieci już urodzone.


Chazaniątko co przecinek robi taką #!$%@?ę z logiki że aż szkoda to w ogóle komentować. Najśmieszniejsze jest jego stuprocentowe przekonanie o własnej nieomylności. Ta pycha. Ta buta.

I tak #!$%@? do #!$%@?.

Chociaż tyle że Naczelny Sąd Lekarski znowu będzie go prześwietlał i może wreszcie go #!$%@?ą i odbiorą mu uprawnienia do wykonywania zawodu.

Wywiadu nie polecam czytać w całości, to są #!$%@? starego pryka, którego nikt myślący nie powinien brać na poważnie. Każde słowo które wychodzi z jego ust jest intelektualnym wysrywem pełnym hipokryzji, obłudy i tworzenia wokół siebie alternatywnej rzeczywistości wszechświata.

Środowiskom pro-life gratuluję autorytetów.

#aborcja #neuropa #rakcontent #bekazprawakow #polityka

(na zdjęciu Chazan z kompletem nowych opon zimowych do swojego Mercedesa, które kupił za pieniądze ze skrobanek)
źródło: comment_U4QilgOTm10gVXKkCgN5RN3PeGJe9nJs.jpg
  • 12
@TlustodupyBialorusin:
Znalezione w necie

Zgodnie z Katechizmem Kościoła Katolickiego (KKK 1491), sakrament pokuty składa się z trzech aktów penitenta oraz z rozgrzeszenia kapłana. Aktami penitenta są:


1.Żal za grzechy.

2.Spowiedź lub ujawnienie grzechów przed kapłanem.

3.Postanowienie wypełnienia zadośćuczynienia i czynów pokutnych.


Ciekawe co Chazan zrobił z 3 punktem, może wystarczy pokazywać się jako przeciwnik aborcji by odkupić winy? kto wie
@smyl: Mózg miało, tylko na wierzchu( ͡° ͜ʖ ͡°), do dziś nie rozumiem tego hołdu Chazana oddawanego mu przez środowisko pro-life, przecież gość w swoim życiu wyskrobał pewnie setki dzieci, a uratował jedno w dodatku w takim stanie, że dziecko umarło kilka dni po narodzeniu, wyglądając tak, że żadne media nie chciały publikować jego zdjęcia, coś jest tu #!$%@? nie tak.