Wpis z mikrobloga


ehh mirki mirabelki te pytania o spalony to już nudne się robią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

...a przecież piłka nożna ma jeszcze tyle ciekawego do zaoferowania. Rozstrzygnijmy w końcu jedną z najbardziej oklepanych hipotez i sprawdźmy waszą wiedzę. Spróbuję opisać przykładowo jak najdokładniej sytuację, aby było to dobrze zrozumiałe:

1. Champions League, dwumecz (2 mecze, gdzie każda z drużyn jest gospodarzem jednego z nich) Real Madryt - FC Barcelona
2. W obu meczach pada remis 1:1 (2 gole #ronaldo, 2 gole #messi - pytanie bonus: kto z nich jest lepszy ( ͡º ͜ʖ͡º))
3. Dochodzi do dogrywki: mamy tak jakby nowy mecz, dodatkowe 30 minut, ale rozgrywamy je tylko na jednym stadionie.
...

I teraz pytanie: czy bramki na wyjeździe liczą się wtedy podwójnie?
rayuuu - ! #pilkanozna #jaktodziala #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow i ...

źródło: comment_vtsbRbDX9ReWDoJPF3V7jpgXsoIrh3wS.jpg

Pobierz

CZY BRAMKI NA WYJEŹDZIE PODCZAS DOGRYWKI LICZĄ SIĘ PODWÓJNIE?

  • Jestem różowy - tak 0% (0)
  • Jestem różowy - nie 11.9% (7)
  • Jestem niebieski - tak 47.5% (28)
  • Jestem niebieski - nie 40.7% (24)

Oddanych głosów: 59

  • 12
  • Odpowiedz
@rayuuu:
rozowe to klamczuchy ktore dbaja tylko o swoja reputacje wiec jestem przekonany ze wiekszosc zamiast kliknac opcje "rozowa" aby wyciagnac jakies wnioski na ich temat to podklei sie pod niebieskich aby nie wyszlo ze sie nie znają i pokazac ze to my tez sie nie znamy, a nie tylko one sa "glupie":) nawet w anonimowych ankietach manipuluja byle nie przyznac sie do tego jakie sa naprawde:)

lepiej tez by bylo
  • Odpowiedz
@rayuuu: Stwierdzenie, ze bramki na wyjezdzie licza sie podwojnie jest #!$%@?. Jak druzyna przyjezdna strzeli 2 to gospodarze beda musieli strzelic 4?
  • Odpowiedz