Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do Mireczków związane z #zwiazki.

Czy macie na komputerze zdjęcia z poprzednich związków, mówię o normalnych zdjęciach z wyjazdów czy imprez a nie rozbieranych czy podobne historie. Ja mam takie podejście, że bardzo lubię robić zdjęcia i mam ich multum, trzymam to wszystko nie dlatego żeby gdzieś tam później do tych byłych wzdychać ale dlatego że tak po prostu mam, trzymam te zdjęcia bo tak, mam udokumentowane całe swoje życie od chyba 2003 roku. Podobnie jak materiały ze studiów czy swoje stare projekty (HTML i jakieś różne pierdoły).

Nie wiem dlaczego moja obecna dziewczyna się piekli o to. Ponadto zauważyłem że na na moim laptopie pousuwała stare zdjęcia na których była dziewczyna jest... Mam z nią normalnie o tym pogadać czy od razu zrobić awanturę? :D

Dobrze, że miałem kopię bo już jeden dysk mi poszedł z dymem i się nauczyłem nie trzymać wszystkiego na jednym urządzeniu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: czy w tym naprawdę jest coś dziwnego? ja pousuwałam stare zdjęcia z byłym, bo nie są mi do niczego potrzebne.. jak parę razy natknęłam się u obecnego niebieskiego na zdjęcia z jego byłą, gdzie się przytulają, to zasugerowałam mu, żeby pousuwał - na szczęście usunął, bo też mu to do niczego potrzebne nie jest. przeszłość to przeszłość, oddziela się grubą kreską.. także trzymanie zdjęć jest chyba zbędne, ale co kto
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam mnóstwo zdjęć na pamiątkę ze swoim byłym, to był jednak znaczący kawał życia. Rzadko do nich zaglądam, ale posiadanie takowych uważam za absolutnie normalne. Jak w chodzimy w nowe związki to mamy się wypierać przeszłości? Oszukiwać, że było inaczej? Poza tym pyranie komuś po kompie i manipulacje takie jak kasowanie są dla mnie niedopuszczalne. Totalny brak zaufania. Niefajne.
przeszłość to przeszłość, oddziela się grubą kreską


@mleczna_czekolada: najbardziej idiotyczna rzecz jaką słyszałem. Wszystko w naszym życiu opiera się na przeszłości. Od polityki po podejmowane decyzje, kształtowanie charakteru i nawyki. Twoja reakcja na zdjęcie byłego to czysta bezpodstawna zazdrość. Ludzie których spotykamy w swoim życiu też mają na nie wpływ, zwłaszcza tacy z którymi przeżyło się spory kawałek.
@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym zrobił na pewno awanturę, te zdjęcia nie muszą mieć dla mnie jakiegoś większego znaczenia. Ot zdjęcia tak samo moja żona by miała jakieś zdjęcia z byłym to nie robiłbym jej z tego względu żadnych wyrzutów. To nie jest tak jak pisze @mleczna_czekolada, że dawne życie i trzeba odkreślić to grubą linią. Jakbym miał tak podchodzić do spraw, to musiałbym oddzielać dawne życie od obecnego, a chyba nie
bo nie są mi do niczego potrzebne..


@mleczna_czekolada: Wiesz, nie każdy po skończonym związku pali wszystkie mosty itd. Wielu ludzi podchodzi do tego całkowicie zdrowo. Jednak spędziło się z kimś kawał życia nie raz, czemu więc nie mieć takiej pamiątki. Nie wspomnę już o wyjazdach, gdzie to po prostu pamiątka z wyjazdu. Co mam z kilku fajnych miejsc wywalić fotki bo jest na nich moja była? Proszę Cię, to jest niepoważne.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie mam takich problemów bo mój #rozowypasek nie ma hasłą do mojego kompa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym gdyby mi coś skasowała to byłby to koniec związku. A jeśli chodzi o zdjęcia - mam na kompie ale ich nie przeglądam (chyba że czegoś szukam - np. jakiś czas temu rodzina chciała kilka zdjęć z rodzinnej imprezy na której byłem z ówczesną, aktualną byłą dziewczyną), mam
@AnonimoweMirkoWyznania: ale to chyba zależy jaka relacja Cię z byłymi łączyła i może wciąż łączy. Jak dla mnie jak nie ma powodów do zazdrości to robi głupotę i koniecznie z nią porozmawiaj. Z drugiej jednak strony może wciąż wzdychasz do którejś swojej byłej? Może związek się rozpadł kiedy byłeś zakochany, uczucie nie minęło itd. Musicie to sobie wyjaśnić bo ona ewidentnie czuje się zagrożona.
@AnonimoweMirkoWyznania: ja tam bym się nieźle wkurzyła, gdyby mój partner kasował rzeczy z mojego laptopa specjalnie i bez mojej wiedzy.
zdjęcia z byłymi to nie jest nic złego, wręcz ja traktuję je jako część mojej przeszłości, nie mam ich po to by wspominać jak to mi było super i lepiej z innymi (bo nie było, mimo, że po okresie żalu zostały w większości dobre wspomnienia), a po to kim kiedyś byłam,