Wpis z mikrobloga

Z takich życiowych osiągnięć to jak byłem w liceum obiecałem sobie z kumplami, że kiedyś wyruszymy w rejs na inny kontynent. Założyliśmy się, że jak uda nam się to zrobić do wieku 25 lat to wytatuujemy sobie na ciele boga mórz i oceanów Posejdona. No i od 4 lat widnieje taki o to posąg na moim przedramieniu. #chwalesie #oswiadczenie #tatuazboners #tatuaze #podroze #podrozujzwykopem
Cuntenti - Z takich życiowych osiągnięć to jak byłem w liceum obiecałem sobie z kumpl...

źródło: comment_FooRS1EYkn6tiHCFJYCqWGaZWTX1HAFR.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@Antyradek: bo to kosmopolita. Widac ze podrozuje po swiecie zamiast po Polsce lub dawnych ziemiach polskich. Gdyby zrobil rejs na wisle to moglby jako prawdziwy Polak wytatuowac sobie Perperune.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Najdroższe było opłacenie portów Razem z całym wystawnym życiem (polecam imprezy w Brazylii) zamknęliśmy się chyba w 6000 zł za osobę. Mówię chyba bo pare lat temu to było.


@Cuntenti: Na ile osób rozłożone?
  • Odpowiedz
No i od 4 lat widnieje taki o to posąg na moim przedramieniu


@Cuntenti: to tatuaż, posąg to rzeźba ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja chciałem wytatuować sobie czworościan jak pobiję rekord świata w układaniu pyraminxa, niestety byłem maksymalnie drugi na świecie (,)
  • Odpowiedz
"za osobę".


@AvantaR: Jasne, że za osobę ale pytanie ile było osób na jachcie, bo koszty portów, paliwa, czarteru itp. dzielili na kilka osób a ja chciałbym wiedzieć pi razy drzwi ile całość kosztowała
  • Odpowiedz
@Cuntenti: O #!$%@?, zazdroszczę przygody i szanuję jak cholera. No i kiedyś będziesz mógł posadzić sobie wnuka na kolanach, pokazać mu dziarę i powiedzieć to słynne: "A teraz opowiem ci niezwykłą historię...".
  • Odpowiedz