Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich!
Na samym początku chciałbym przeprosić za porę, lecz nie udało mi się wcześniej. Na dzisiaj proponuję o to takie typy:

Orlando 2.61
Milwaukee +6 1.90
Minnesota 1.58
Utah 1.60

Miejmy nadzieje, że dzisiejsza noc będzie dla nas szczęśliwa jak poprzednie. Trzymajcie kciuki i wygrywajcie! :) Pozdrawiam

#bukmacherka #zielonetypy
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AntycznyKsiaze: ktos tam wyzej dobrze napisał, ze te typy to z d--y sa bo to przedsezonowka xD koles sfarcil ostatnio i wszystko wpadlo a dzisiaj wszystko na opak siada xD no ale bul d--y niektorych jest niemilosierny ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego jak sie gra to lepiej to co sie uwaza za sluszne, wtedy nie masz do nikogo problemow
  • Odpowiedz
@AntycznyKsiaze: no raczej nie spodziewałem się wygrać milionów, poza tym domyślam się że bycie poważnym graczem to rzadko zakłady ako robione na yolo, ale obejrzałem sobie pierwszy raz murzynów za dychę i było fajnie. Przecież nikt normalny się do typa raczej nie p----------a że nie weszło, tylko gimnazjaliści, co nie zmienia faktu że oszukał.
  • Odpowiedz
zamiast +6 na bucks gralem poprostu na wygrana Pacers, suma sumarum 2 na 4 plus 30zl od wczoraj i 240 od przedwczoraj jak zaczalem obstawiajac wszystkie mozliwe kombinacje po 20zl.
  • Odpowiedz