Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich!
Na samym początku chciałbym przeprosić za porę, lecz nie udało mi się wcześniej. Na dzisiaj proponuję o to takie typy:

Orlando 2.61
Milwaukee +6 1.90
Minnesota 1.58
Utah 1.60

Miejmy nadzieje, że dzisiejsza noc będzie dla nas szczęśliwa jak poprzednie. Trzymajcie kciuki i wygrywajcie! :) Pozdrawiam

#bukmacherka #zielonetypy
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@co_ja_tu_robie: bet-at-home jest najbardziej przystępny dla nowych graczy. Ale jak ogarniasz internety i nie boisz się używać google, to lepiej od razu zacząć od bet365 - nie licząc jakichś hardkorów firm typu pinnacle, to jest to chyba buk z najlepszą i największą ofertą.
  • Odpowiedz
@NieByloMnieSlychac
@sgsa
Stawiacie ze Orlando, Utah, Minesota wygraja mecz i ze Milwaukee nie przegra wiecej niz 6 punktami(lub wygra). Wejdzcie sobie na bet365 w ten mecz to bedziecie wiedziec co klikac bo to jedyna opcja z handicapem(czyli tym +6, teraz juz +5 tylko jest).Wszystkie mecze na oddzielnych kuponach.

@co_ja_tu_robie najwieksza oferte masz chyba na bet365
  • Odpowiedz
@einz nie interesuje sie koszem, ale wiem, ze na bet365 lecialy streamy z nba(tylko ze w malym okienku).
Jak nie to zobacz na meczyki.pl albo rojadirecta.me, albo reddit w jakichs tagach stream, albo cos z basketem. Ogolnie jezeli leci gdzies na swiecie w tv to i stream gdzies na pewno jest.
  • Odpowiedz
@einz: i powiem jeszcze coś. To jest sport, więc nie wiem jak można mieć pretensje do kogoś kto dzieli się typami i swoją pracą, analizą itd. Uważasz że to jest tak usiąść sobie przed monitor i z zamkniętymi oczkami kliknąć i będzie ok ?
  • Odpowiedz