Wpis z mikrobloga

@Sarza01: no widzisz, ja też chodziłem i nic z tego nie wynikało, jak tak patrzę na sylwetki ludzi to rzeczywiście niektórzy chodzą ale nic poza tym. I staż na siłce nie jestwyznacznikiem niczego.
  • Odpowiedz
@chuckmls: no widzisz, ja tam wole powoli spokojnie sobie trenować 10 i pewnie ze 20 lat i mieć dobrą, pełną, naturalną sylwetkę.. ktoś woli p-----------ć kilka mocnych cykli i być w 2-3 lata d-----------m superhero.. każdy ma swoją drogę, cele i zasady..
  • Odpowiedz
@Sarza01: no i fajnie, śmieszy mnie tylko w relacjach natural k--s, że taki natural najchętniej by chciał tatuować koksowi strzykawkę na czole. Chcesz to wbijaj, nie chcesz twoja sprawa twoja d--a. Nie wiem co to za jakieś wymagania macie żeby w każdym poście się miał człowiek do dopingu jakiemuś random leszczowi przyznawać xD
  • Odpowiedz
@chuckmls: masz w sumie racje. Też zawsze miałem bul d--y o to. Po prostu wydaje mi się, że tak jest łatwiej. Sam piszesz, że widujesz ludzi ze stażem którzy nie wyglądają.. naturalnie trzeba się na z---------ć i po roku ledwo co widać, że ćwiczysz, a i tak nie każdy ma gen żeby wyglądać.
Na dobrym cyklu puchniesz jak grzyb po deszczu - widziałem to nie raz na własne oczy. Znam
  • Odpowiedz
@chuckmls: wiesz kiedy to jest trochę nie sprawiedliwe? - kiedy ktoś mówi: "o ja to w---------m 280" albo " ja to mam 10%bf przy 105kg" - tylko nie doda, że za tym stoi teść z omkom albo clean z trenem i często nie osiągnął by połowy tych wyników.
  • Odpowiedz
@Sarza01: to samo z tymi wielkimi trenerami personalnymi którzy po 2 latach ćwiczeń wyglądają jak G.I. Joe., a nie znają techniki ćwiczeń i większość kaleczą.
Piszesz, że doświadczenie nic nie znaczy - chyba nie chcesz mi powiedzieć, że tak samo robiłeś martwy ciąg po miesiącu na siłce jak po roku.. teraz pewnie zrzucił bym Cie w nocy z łózka, kazał robić martwy i byś się idealnie złożył za 1 razem..
  • Odpowiedz
@chuckmls: a ty kuj dupę dalej i wiedz, że bez sterydów to byś nawet połowy tego ciężaru nie wziął i nie starczyło by ci jaj żeby nawet w połowie tak wyglądać ( ͡º ͜ʖ͡º)
za 10 lat ja dalej będe ćwiczyl i dobrze wyglądał, a ty będziesz flakiem ze skrzywioną psychą i r-------ą wątrobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z fartem mordeczko
  • Odpowiedz
@Sarza01: widzę że łapie Cię syndrom patryka ból dupowca. Wyobraź sobie że kiedy moja wiedza o dopingu była taka jak Twoja (czyli żadna) i myślałem że teść i omka to 2 różne rzeczy, to po 10 miesiącach w-----------m w martwym ponad 2 stówy. Na dobrym cyklu nie puchniesz, puchniesz na środkach które bardzo aromatyzują i c------j diecie (woda i tłuszcz) i to żaden wyczyn i nie ma o co być
  • Odpowiedz
a ty kuj dupę dalej i wiedz, że bez sterydów to byś nawet połowy tego ciężaru nie wziął i nie starczyło by ci jaj żeby nawet w połowie tak wyglądać ( ͡º ͜ʖ͡º)

za 10 lat ja dalej będe ćwiczyl i dobrze wyglądał, a ty będziesz flakiem ze skrzywioną psychą i r-------ą wątrobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

z fartem mordeczko


@Sarza01:
  • Odpowiedz
@chuckmls: człowieku ale co ty mi p--------z? na h-j mi wiedza o sterydach? mam sobie r------ć gospodarkę hormonalną, mieć mordę jak goryl, zmienne nastroję i r-------ą wątrobę żeby lepiej wyglądać? spokojnie gościu ja i tak dobrze wyglądam, kulturystą nie będę.. to nie ja tu mam parcie na szkło...

I co ty mi p--------z, jaki limit osiągnąłeś naturalny w 3 lata? chyba k---a pęknę ze śmiechu..

I
  • Odpowiedz
mam sobie r------ć gospodarkę hormonalną, mieć mordę jak goryl, zmienne nastroję i r-------ą wątrobę żeby lepiej wyglądać?


@Sarza01: no właśnie po to jest wiedza żeby tego uniknąć i nie brać "omki z teściem" czy "clenu z trenem" ( )
  • Odpowiedz
@Sarza01: dobra forma, no możesz uniknąć, myślisz że czemu dziadek arni czy sylwester czują się jak czują i wyglądają jak wyglądają :) Nie mówimy o ludziach ery peptydów bo to zupełnie inna sprawa.
  • Odpowiedz