Wpis z mikrobloga

Swiss Army Man. Doskonały film. Dawno się tak dobrze nie bawiłem. Świetny humor, ale jednocześnie bardzo, bardzo smutny, jakby się tak dobrze zastanowić. Rzadko na filmach się uśmiecham, a tutaj parskałem, z drugiej strony jest bardzo smutny, szczególnie jeśli się utożsamiasz z bohaterem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może nawet dawać do myślenia.
Polecam serdecznie każdemu. 9/10.
#film #swissarmyman
  • 7
@DywanTv: bo prawda jest taka że wszystkie śmieszne sytuacje to się widziało na trailerach, to co zostało w filmie to sam smutek, depresja i żal. Film bardzo fajny, ale depresyjny w #!$%@? ( ͡; ʖ̯ ͡;) Ludzie pewnie oczekiwali czegoś innego.
W sumie podobna sprawa była z "Pod Mocnym Aniołem", wszystkie "śmieszne" akcje były w pokazówkach, byłem na tym w kinie i się mocno #!$%@?łem tym zabiegiem.
@sunsu-sun: Mi to nie przeszkadzało. Bardzo lubię smutne filmy. Mało jest, według mnie, naprawdę śmiesznych. "Pod Mocnym Aniołem" nie widziałem. Dobry? Smarzowski to chyba gwarancja jakości, co? Ale z drugiej strony sam nie wiem.
@DywanTv: Mi się podobało, jeśli nie wiedziałeś żadnych pokazówek to tym bardziej warto obejrzeć. Smarzowski, a do tego Więckiewicz, Jakubiak, Dorociński i cała reszta...to się musiało udać ;P