Wpis z mikrobloga

  • 883
Emocje po meczu opadły to pora dodać atencyjny wpis. Dzis dostałem od jednej mirabelki taką oto ulotke. Na poczatku smiechlem, ale po chwilo stwierdzilem, ze czemu nie. Mirki dajcie 100 plusow, a zglosze sie i wszystko wam opisze, jak nie to najwyzej konto usune czy cos xD Raz sie zyje, na trzezwo raczej nie pojde, no ale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#podrywajzwykopem #oswiadczenie #samiecalfacontent troche #heheszki #randkujzwykopem
polik95 - Emocje po meczu opadły to pora dodać atencyjny wpis. Dzis dostałem od jedne...

źródło: comment_wkL6bYvOqQbQrV4JByNMCB8GMjjIlIxn.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
moja koleżanka była, dostała matcha od 2 niebieskich (i to tych serio, najgorszych) na 9, gdzie sama zaznaczyła wszystkich ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@alicemeow czy to ta słynna damska stulejka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bez sensu pomysł tych randek.

Tak naprawdę chodzi tylko o wygląd a rozmowa jest nieistotna.

- podoba ci się z wyglądu? Może mówić co chce, i tak będziesz na tak. No chyba że usłyszysz na przykład: "mój chłopak musi za mnie wszystko robić bo ja jestem księżniczka".

- nie podoba się? Może mówić co chce, i tak będziesz na nie. No chyba że jest tak fajna że mogłaby być twoją kumpelką ale nie tego ludzie tam szukają.

Gadanie na takich "randkach" choćby minutę z osobą która ci się w ogóle nie podoba to strata minuty życia w głupi sposób.


@
  • Odpowiedz