Wpis z mikrobloga

  • 883
Emocje po meczu opadły to pora dodać atencyjny wpis. Dzis dostałem od jednej mirabelki taką oto ulotke. Na poczatku smiechlem, ale po chwilo stwierdzilem, ze czemu nie. Mirki dajcie 100 plusow, a zglosze sie i wszystko wam opisze, jak nie to najwyzej konto usune czy cos xD Raz sie zyje, na trzezwo raczej nie pojde, no ale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#podrywajzwykopem #oswiadczenie #samiecalfacontent troche #heheszki #randkujzwykopem
polik95 - Emocje po meczu opadły to pora dodać atencyjny wpis. Dzis dostałem od jedne...

źródło: comment_wkL6bYvOqQbQrV4JByNMCB8GMjjIlIxn.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@polik95: ale nie rozumiem z czego heheszki? To jest bardzo dobra inicjatywa. Sam byłem na czymś takim w okresie wychodzenia z przegrywu i wspominam bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
@polik95: byłem nie raz. Ogolnie poziom gąsek które przychodzą duzo powyżej poziomu kolesi. Jesli troche ogarniasz gadkę i nie jestes brzydki to wyjdziesz z książka telefoniczna numerów. Protip 1: zaznacz wszystkie. Zobaczysz jak jestes odbierany. Protip 2. Na sam początek przysiadz sie do brzydkiej. Jak w boksie - najpierw z kelnerami trzeba.
  • Odpowiedz
  • 1
@polik95 znajoma na to poszła i poznają tam gościa, z którym już z pół roku chyba będzie jak jest. Oczywiście poszła tak dla rozrywki hehe.
  • Odpowiedz