Wpis z mikrobloga

#pytanie do #rozowepaski

Używałyście może olaplex'u? Moje włosy były farbowane na wiele sposobów. Z rośjaśniaczem, bez rozjaśniacza no i teraz... wyglądają smutno :) Chciałbym je uratować, ale wolałabym nie inwestować w keratynowe prostowanie włosów, bo moje włosy układają się w charakterystyczny sposób (nie są ani proste ani kręcone) i nie chciałabym tego psuć :)
Pobawiłabym się jeszcze w farbowanie włosów, bo mają teraz nijaki kolor, a do swojego naturalnego nie chcę wracać, bo bardziej pasuje mi bycie rudzielcem, ale chciałabym to zrobić z olaplex'em, jak myślicie, warto? :)
#wlosy #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #fryzjer
  • 13
  • Odpowiedz
@Gothagami: warto ale caly zabieg a nie "dodatek" olaplexu , nie wiem na zym ten dodatek poega ale juz mi to proponowano , ze jedna pompka dodana do farby ze lepiej, ja efekt widzialam przy rozjasnianiu i normalnym uzyciu olaplex.
  • Odpowiedz
@Gothagami: @Caarolin:
Na swoje robiłam oddzielny zabieg, bez farbowania, bo farbuję henną :)
Powiem tak - jak na fryzjerski zabieg, to jak na razie mój faworyt, bo bez protein i ładnie zmiękcza włosy. Fajnie podziałał na moich końcówkach, które pamiętają rozjaśnianie sprzed kilku lat. Oczywiście, efekt nie jest trwały, utrzymuje się przez około miesiąc. Do farbowania chemicznego bym zawsze dodawała, moim zdaniem jeżeli można chociaż trochę zmniejszyć zniszczenia, to warto.
wwwlosy_pl - @Gothagami: @Caarolin: 
Na swoje robiłam oddzielny zabieg, bez farbowan...

źródło: comment_rbp30DKeLJ0S0udwyZpdIJ6WzLkE14Yt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Gothagami:
Olaplex ma taką substancję aktywną, która zastępuje zerwane wiązania siarczkowe we włosach zniszczonych lub farbowanych dlatego jest tak chętnie używany podczas farbowania (rozjaśniania) lub jako oddzielny zabieg pielęgnacyjny.
Efekt jest fany można go podtrzymywać między kolejnymi zabiegami domową odżywką olaplex.
Warto spróbować.
Więcej o zabiegu:
https://trychologiakosmetyczna.wordpress.com/2016/01/08/test-olaplex/
  • Odpowiedz