Wpis z mikrobloga

Możesz zacząć nowy projekt nie kończąć poprzedniego, ci idioci nawet tego nie sprawdzają


Nie no pewnie to jest kolejny projekt który rozpoczynam i nie skończe jak zwykle, ale może skończe kto wie (kogo ja chce oszukać) Zaczynam od nowa robić mmorpg które chodzi za mną od 1 dnia używania unity, mam nadzieje że jakoś to będzie działać i się rozwijać
Jakby ktoś się swobodnie czuł w MagicaVoxel albo ogólnie w czymś do 3D to chętnie nawiąże współprace co do modeli postaci i elementów świata. Do rzeczy, stronka z grą, tam będe wrzucać update też także jak ktoś jest zainteresowany czy coś z tego będzie dalej to sobie wrzućcie na zakładke i tyle :D Miłego dnia!

http://fibula.huskyclick.info/

#gamedev #wexgames
  • 9
@Wextor: Za mną mmorpg też chodzi od pierwszego dnia pracy z unity. Chwilowo robię grę, którą zawsze chciałem zrobić jeszcze przed poznaniem unity.
Dodałem do zakładek, będę zaglądał, jak coś wołaj :]
@Wextor: Też robiłem, na pracę inżynierską. Dalej za mną chodzi robienie gry. Ale Ty widzę masz porządny model postaci, nie to co ja, gościu w kasku z kluczem w ręku. Czegoś do komunikacji między klientami używasz? Ja pisałem pod SmartFoxServer i ten serwer wszystkim zarządzał.
@kajt: Photon, właśnie dziś go ogarniałem ale 4 godziny w #!$%@? bo chciałem sobie jeden skrypt dobrać i mi przeładował scene do standardowej, sie zdenerwowałem nie powiem :D