Wpis z mikrobloga

Rozmawiając ze znajomymi, jestem zaskoczony jak wiele osób (relatywnie młodych) skarży się na różne dolegliwości zdrowotne (przede wszystkim bólowe). Jak to wygląda u was?

#kiciochpyta #ankieta #zdrowie #januszemedycyny

Czy na co dzień coś cię boli?

  • nastolatek, nic nie boli 6.2% (242)
  • nastolatek, ojojoj 6.0% (237)
  • 20-29 lat, nic nie boli 42.7% (1676)
  • 20-29 lat, ojojoj 33.4% (1312)
  • 30-39 lat, nic nie boli 6.3% (247)
  • 30-39 lat, ojojoj 4.0% (158)
  • 40+, czuję się zajebiście 0.3% (13)
  • 40+, powoli wybieram trumnę 1.1% (43)

Oddanych głosów: 3928

  • 31
@1788: imho siedzenie to najpowazniejszy problem naszych czasow. Od malego tv komp konsola siedzaca praca aiedzenie po pracy w domu spedzanie godzin w korkach itd...
A potem caly uklad ruchu wypaczony i cos strzyka w kolanie, bole kregoslupa, jakas rwa kulszowa otylosc i jedziemy z koksem...
@1788: WTF, dlaczego procentowo najbardziej boli coś nastolatków? Może myślą, że liczy się złamane serce, czy coś?

Ale poważnie, zupełnie tego nie rozumiem, przecież oni powinni być najzdrowsi... A najmniej boli ludzi 30-39 (to moja kategoria, nic nie boli).
@Mordeusz: Nastolatka, lvl 19, kręgosłup, szyja, może nawet trochę strzelanie w biodrach i stawach. Wszystko co związane z trybem siedzącym. Powoli z tego wychodzę, ale do końca LO nie miałam czasu, matura, lekcje, długi dojazd... dużo moich rówieśników nie chce ruszyć dupę aby z tego wyjść.
A wf wyglądał tak: rzucam piłkę, połączę jeszcze grupy (chłopaki + dziewczyny), grajcie. Dlaczego w-f nic mi nie dawał + co poza tym wpływa:
1.