Wpis z mikrobloga

Na temat angielskej kuchni napisano juz wiele, ale zdaje sie ze mozna wiecej.Taki cymes wpadl mi w oko w markecie jest to tzw Full English Breakfast a wszystko w jednej puszcze!!!Ciekawosc przerosla strach.zakupilem wiec to cudo za 1.74 GBP troche boje sie otworzyc;(.Plan jest taki jak bedzie troche plusow to zjem to cos i zdam relacje.jak nie to mam ciagle 2 lata na przemyslenie "bo data waznosci" no chyba ze jakas wojna sie szykuje :) Cudo zawiera: fasolka po brytonsku(nie mylic z polska wersja) cos jak kielbaski, pieczarki, mielonka ze swini zmieszana z jajkiem zwane" pork and egg nuggets" i boczkiem do tego enigmatyczny skladnik "cerelial" co powinno byc platkami sniadaniowymi ale co to robi w puszcze to jest zagadka.Jak macie ochote na to aby przeprowadzic test zawartosci dajcie znac!!! aaaaaa i wisienka na torcie jest reklama Star Trek BEYOND to musi zobowiazywac.zyczcie powodzenia bo to moze byc jakas predkosc maxymalna warpowa
lukduk - Na temat angielskej kuchni napisano juz wiele, ale zdaje sie ze mozna wiecej...

źródło: comment_mvUSmy0BJd2RYyynqHcA3WobUu5DwUOQ.jpg

Pobierz
  • 19
jutro niedziela idealy dzien na ideale sniadanie.Boze ratuj!!!! mam nadzieje ze ne bede sie krztusic jak koles od palenia papryczki chilii w bongu.a i obiecuje etyklietke ze skladem bo calkiem ciekawa jest:)
Cudo zawiera: fasolka po brytonsku(nie mylic z polska wersja) cos jak kielbaski, pieczarki, mielonka ze swini zmieszana z jajkiem zwane" pork and egg nuggets" i boczkiem do tego enigmatyczny skladnik "cerelial" co powinno byc platkami sniadaniowymi ale co to robi w puszcze to jest zagadka.


@lukduk: dziwne, niby cywilizowany naród, a je gorzej niż Wolacy
@lukduk: english breakfast (zrobione samemu) to i tak uberśniadanie - módłbym jeść codziennie - w PL brakuje tylko angielskich kiełbasek i hash brown, reszta jest.
Btw co ma baked beans do fasolki po bretońsku?