Wpis z mikrobloga

Polscy antynataliści mają sporo do nadrobienia. Kiedy na Wykopie antynataliści ciągle szkalują ludzi i piszą jakim to p---------m gatunkiem jesteśmy, amerykańscy poszli o krok dalej i zaczeli szkalować Matke Naturę. Czytałem na Reddicie komentarze antynatalisty, który hejtował naturę, gdyż obrzydzało go to, że zwierzątka zjadają się na wzajem. xD
#antynatalizm #bekazantynatalistow #reddit #natura
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stooleyqa: no i co w tym śmiesznego, generalnie ten świat jest obrzydliwy skoro do funkcjonowania całego ekosystemu potrzeba tyle cierpienia, zabawne to może być chyba tylko dla psychopaty
  • Odpowiedz
@Stooleyqa: no bo to, że podstawą do przeżycia jest w----------e innych żywych istot to jakaś p--------a idea, ale ciężko winić ewolucje czy nature. Gorzej jeśli założymy, że jesteśmy tworem jakiejś istoty wyższej - Boga. Wtedy wychodzi, ze naszym stwórcą jest p--------y psychopata, który pewnie masturbuje się do ludzkiej stonogi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrSknerus: Tym bardziej, że nie trzeba specjalnie mocno kombinować, żeby znaleźć źródła energii potrzebnej do życia nie wymagające mordowania innych istot. Ba - są całe stosy organizmów, których życie opiera się na słońcu i pierwiastkach chemicznych pobieranych z materii nieożyowionej
  • Odpowiedz
@Im_CIA: Jasne, że są większe. Niektóre są nawet dużo większe od ludzi... to jedne z największych organizmów na naszej planecie i najdłużej żyjące ;)
  • Odpowiedz
@MrSknerus: To ja to jestem p---------m psycholem, gdyż mi jakoś mało żal tych zwierzątek. XD
Zżeranie się nawzajem brzmi okrutnie, ale co zrobisz? Nic nie zrobisz. :)
LIFE IS BRUTAL.
  • Odpowiedz