Wpis z mikrobloga

@tarantulaw2: ignorancko? To proszę podaj mi jakieś nie ogolnikowe argumenty za Twoja opinia.
@PawelPe: się pyta który lepszy telefon to mu powiedziałam swoje zdanie i mam na to potwierdzenie w postaci zdjęcia zrobionego wczoraj.
  • Odpowiedz
  • 0
@BlackTabby: @tarantulaw2: dziękuję wam za odpowiedzi :). Też wczoraj oglądałem edge i przyznam, że ekran zrobił na mnie wrażenie. Natomiast co do tego wypalonego ekranu to jestem trochę zdziwiony. Egzemplarz w euro po 5 sekundach nie dotykania go sam włączał jakąś animację. Tak czy siak nie wydaje mi się, żeby przez dwa lata mojego użytkowania ten ekran się wypalił, co myślicie?
  • Odpowiedz
@PawelPe: Tam masz wersję SM-G935X, czyli Live Demo Unit, z założenia ma właśnie pokazywać animacje demo :) co do wypalonego ekranu, nie, przy normalnym korzystaniu nie powinno nic się stać. A nawet jeśli, to na gwarancji wymienią.
Co do czasu pracy, wszystko zależy jak kto korzysta. Ja się nie cackam, cały czas LTE włączone, WiFi nawet gdy nie połączone, no i mam pełno prądożerców, typu Facebook, Messenger, Instagram itd. Spokojnie
  • Odpowiedz