Wpis z mikrobloga

Bardzo rzadko wchdzę na fb. Wrzucam foty ze znajomymi z imprez, wakacji, wyjazdów, roweru, a gdy nic sie nie dzieje, zagladam raz na ruski rok.
Teraz poprzegladałam i niepotrzebnie. Jak popatrzę na życia i osiagnięcia innych, to dociera do mnie, jakim jestem gównianym, smutnym człowiekiem.

Na fb sa te wszystkie #!$%@? grupy typu jestę kotę lol.
Ja bym sie zapisała do takiej JESTĘ PRZEGRYWĘ.

#gownowpis #gownoobrazek #przegryw #skazananaprzegryw
aloszkaniechbedzie - Bardzo rzadko wchdzę na fb. Wrzucam foty ze znajomymi z imprez, ...

źródło: comment_60vN14jTiJIG7qzWcv4gZMcUwDZ5Tido.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: tacy ludzi pokazują WSZYSTKO co osiągnęli czyli faktycznie to zawsze mniej niż w rzeczywistości , nawet jest jakieś twierdzenie w psychologii że osoby mało wprawione w danej dziedzinie mają tendencje do zawyżania umiejętności i analogicznie w drugą stronę

wiesz co powiedział kat do skazańca?

  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: często jest tak, że za tymi wszystkimi wygrywowymi fotkami czy wpisami na fb jest coś jeszcze, Tobie może wydawać się, że ktoś ma zajebiste życie a tak na prawdę zżera go stres bo ma długi, kłóci się z mężem/żoną, nie lubi swojej pracy itp., niektórzy pewnie myślą sobie, że Ty masz zajebiste życie bo nie siedzisz na fb i nie obchodzi Cię to co tam się dzieje a oni muszą
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: gdzie nie byli, z kim sie nie widzieli, czego niewpierdziealali. Prawda. Ostatnio kumpla stalkowalam- surfing, gdzies na saharze, inna w Australi drapie koale po dupie. Ta ma rodzine, ta po medycynie/inzynier a inne juz aktorka/piosenkarka. Milion znajomych.
I ja. Taki mini przegryw. Myślałam, ze to tylko mnie doluje... piepszony fejs.
  • Odpowiedz
@czternastaczydziesci Wydaje mi sie, ze nie mozna stwierdzic, ze autorka ma takie zajebiste zycie tylko dlatego, ze nie wrzuca zdjec na fb i ma to gdzies. Przeciez tak na prawde nie wiemy, czy nie robilaby tego gdyby rzeczywiscie miala czym sie pochwalic (bezsensowne posty o zyciu i piosenki pomijam). No i prawda jest, ze ludzie bardzo czesto ukazuja swoje zycie lepszym niz jest w rzeczywistosci. Ale wciaz kiedy autorka widzi np. zdjecie
  • Odpowiedz