Wpis z mikrobloga

dorosły facet po co gra w gry? żeby się zrelaksować, oderwać od roboty, problemów życia codziennego. Żeby pogadaćna ts'ie z kumplami, pograć coś razem. CS od zawsze mi tego służył, od czasu 1.5. Psy wieszali na cs:go, ale kupiliśmy i gramy. Rangi nie za wysokie, raczej w środku stawki. Ale to co sie ostatnio #!$%@? to jest takie raczysko, że mam srogi ból dupy. Bo zamiast pograć sobie to się #!$%@?, że mimo lat rozegranych w cs'a coraz częściej mi sie zdarza, że nie potrafię nic zrobić. Serio, ja wiem, że jest sporo ludzi lepszych poziomem, ale po to są rangi i po to mam grupę kumpli na podobnym poziomie, żeby zagrać z przeciwnikiem również na podobnym poziomie. Tyle odpałów co w ciągu ostatniego tygodnia to nie miałem nigdy, jak 10 lat gram. Bo żeby na poziomie MG2 dostać na znanych mapach, ze znanymi kątami i taktykami 16:4, zrobić 4:2:18 to jest lekka przesada.
Zamiast wymyślać jakieś #!$%@? spreje, #!$%@?ć się w zmianę dźwięków, może by tych samych ludzi posadzić jako sędziów, spożytkować ten budżet i skupić się na wykrywaniu cziterów i #!$%@?ć tego raka jaki sie panoszy? Niech steam przeczesuje mój dysk, skanuje tak jak najlepszy malware czy inny backdoor, analizuje nawet kod moich zdjęć, żeby tylko #!$%@?ć tych #!$%@? stulejarzy, którzy mają hajs, kupują konta i exeki i psują zabawę dorosłym ludziom w piątkowy wieczór.
Zgadzam się nawet na wysłanie skanu mojego dowodu do valve, żeby tylko oczyścić tę grę z tego raka.
#csgo #gorzkiezale #zalesie
  • 17
@sebawo: jak ci przeszkadzają cziterzy to się nie gra mmów ... kup sobie z kumplami abonament na esea i tam grajcie , najlepszy antycheat jaki widział świat gier jest na esea , oraz 0 cheaterów , polecam bo sam dostawałem tilta gdy grałem mmy/faceity na odpałów , jedyne co to możesz trafić na pro playerów , i dostać wjeb ... polecam za miesiąc się płaci tylko 7 usd , jak za
@sebawo: Na MG2 praktycznie nie ma cziterów natomiast smerfy to problem dotykający prawie wszystkich rang poza najwyższymi. I niestety problem prawie nie do rozwiązania - trzeba się pogodzić, że czasem trafi się srogi #!$%@?, a może przy okazji uda się coś nauczyć od tego smerfa :D

No albo wbić globala i męczyć się jedynie z haxami :P
@Bruce_Robertson: no właśnie nie każdy z nas ma prime, dlatego pewnie trafiamy na nie-prime'ów.
@Qwik3: po 10 latach serio potrafię odróżnić jednych od drugich. Typ, który zna kąty, ogarnia mape, potrafi strzelać, słyszy (zakłam że i ja wiem skąd mnie słychać) i do tego ma aima gra trochę inaczej niż koleś, który w jednej rundzie wyjebuje magazynek kałacha w plecy i trafia jednym pociskiem, a w kolejnej skacze po midzie
@Qwik3: #!$%@? stary, przez 13 lat nie było żadnych rang, nagle wrzucili rangi i hurr durr ale ty słaaaaby bo jakiś orzeł czy inny kałach masz przy nicku. Widać, że #!$%@? to dało, hype jest (był) jak sam #!$%@? a i tak jak trafiałeś w 1.6 na dobrych graczy, tak dalej trafiasz.
Nie muszę być nalepszy, wiele widziałem, z wieloma grałem, zdarzyło się nawet z topowymi. Czas Ci nie dodaje skila.
@Qwik3: podałem Ci przykład a Ty dalej swoje. kłócił się nie będę, ale jedno wiem na pewno - nieuczciwi gracze to rak tej gry, mam nadzieję, że będą mieli rude dzieci.