Wpis z mikrobloga

@dese: e tam, to sie dzieje tylko raz przy resetowaniu. gość odpalil przy mnie nowke w salonie, a tam nie dodawałem konta Microsoft, wiec zrobilem to od razu po przyjechaniu do domu. Troche jest smieci od Play, ale zaraz polecą "do kosza" :)
@darosoldier: w abo wziałem. konczy mi sie umowa dopiero 2017-04-09 ale w Play mozna wziac pol roku wczesniej. Microsoft przestał reklamowac juz Lumie te 950 i 950XL na swojej stronie (przynajmniej w USA), wiec za pol roku juz jej moglo nie być. Wiec albo dzisiaj, albo praktycznie zerowe szanse
@kavior: Mimo wszystko polecam! Mam skórzaną, czarną i jestem z niej bardzo zadowolony. Urządzenie nabiera zupełnie nowego uroku i wygląda tak, jak na tą półkę telefonów przystało.
Korci mnie, żeby jeszcze sprawdzić drewnianą, ale to może na gwiazdkę... ;)
@kavior: Czy różnica w prędkości działania jest wystarczająca/taka jak oczekiwałeś?
Przesiadam się z 640 i zacząłem zastanawiać nad 950 właśnie, ewentualnie 930, która wg YouTube wydajnością prawie dorównuje 950.
@radoslaw_nala: nie. bawilem sie iphonami, ktore mi nie pasują, a i nie bede wydawac 3500 na telefon w abonamencie. Moj brat ma Androida, i mial tylko Androidy. W sumie wszyscy wokół mnie mają Androidy, ale ten system mi tez nie podchodzi. nawalone wszystkiego, 5 ekranów z aplikacjami i takie tam. ja z zadnych snapcahtów facebookow instagramow nie korzystam, a wole miec system stabilny.