Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy i Mirabelki spod #ubierajsiezwykopem!

Wielu z Was mówiło, że elegancja spoko sprawa, ale z różnych powodów na co dzień srednio się nadaje, efektem czego potrzeba wam poradnika w bardziej casualowych klimatach. Z tego powodu postanowiłem poświęcić mój kolejny wpis z serii "Kapsułkowa Garderoba" wlaśnie temu zagadnieniu. Tym razem nie będzie żadnych marynarek, krawatów, poszetek i innych takich, tylko niczym niezmącony, stuprocentowy casual. Tak jak wam już spoilerowalem rano, wrzuciłem ten materiał do wykopaliska, bo wydaje mi się, że może się wykopowej społeczności przydać:

http://www.wykop.pl/ramka/3390959/podstawy-stylu-casual-dla-mezczyzn-16-rzeczy-16-zestawow/

Tradycyjnie wołam moich pobratymców, którzy zawsze wspieraja mnie w boju, by i tym razem wspomogli znalezisko swoimi mieczami: @Mroczny_Pyton @wrednota @KaczuszkaSpodDzbanuszka @Sarpens @robodeka88 @MaciejLU @ReaSSe @Xune @kAdi @Dutch @plumkajacy_kalafior @murarz13 @AllOver @CygaroZwasem @sidhellfire @Aditor @fuser @Kierownikdzialuzycie000 @nawykopie @mahakaM

jak i wszystkich innych mirków dobrej woli, którzy chcą przyczynić się do niesienia kaganka modowej oświaty. Ściskam was mocno, dziękuję za wsparcie i jak zwykle czekam na opinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ubierajsiezuszatym #modameska #menswear #poradnik
UszatyBloger - Czołem Mircy i Mirabelki spod #ubierajsiezwykopem!

Wielu z Was mówi...

źródło: comment_y87ylvxGmWimPfr2QLtw3LKnLRpfywGh.jpg

Pobierz
  • 14