Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spotykam się z dziewczyną od miesiąca, może lekko ponad. Widzieliśmy się kilka razy. Zaproponowałem wspólny weekend. Zgodziła się, a ja zacząłem przygotowania. Zarezerwowałem nocleg i wpłaciłem zaliczkę, obmyśliłem plan dnia (robiąc rezerwację) i wszystko w porządku... Do dzisiaj, kiedy chwilę temu napisała (10 min przed wyjazdem), że jednak nie może, bo musi komuś pomóc. Nie dopytywalem komu i w czym.

Dziewczyna widać, że odwzajemnia uczucia i wiem, że na prawdę po prostu dziś nie mogła.

Jak w łagodny sposób pokazać, że jest się na nią złym? Trochę czasu zajęło mi zaplanowanie wszystkiego.

#randki #zwiazki według mnie trochę #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 46
  • Odpowiedz
Dziewczyna widać, że odwzajemnia uczucia i wiem, że na prawdę po prostu dziś nie mogła.

Chyba jednak nie ;D Gdyby tak było, to by Ci dokładnie wytłumaczyła co ją zatrzymało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Daj sobie z taka spokój..
  • Odpowiedz
Miesiąc i już wspólny weekend? To się nie dziw, że 10 min przed napisała, że nie jedzie :p Sam napisałeś, że widzieliście się kilka razy... Hahahahh
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: w żaden łagodny sposób. Nawet jak jesteś tylko trochę zły to musisz to pokazać, opiernicz zadziała 10 do Twojej zajebistości i pewności siebie. A jeżeli tak nie zadziała to znaczy że to pieprzona królewna i nie warto sobie nią głowy zawracać bo później będziesz miał bardziej #!$%@? z nią. Normalna kobieta która coś wie o życiu doceni twój wkład w przygotowania i przeprosi.
  • Odpowiedz