Wpis z mikrobloga

Jednak z Wrocławia powróciłem nocnym pociągiem. Pani, która otrzymała ode mnie na dworcu bukiet róż nie kryła swojego zadowolenia.

Cóż, dziękuję wszystkim osobom które uraczyły mnie wczoraj wsparciem, ciepłym słowem.
Dziękuję również osobom, które dnia wczorajszego dawały mi różne rady (nawet w formie prześmiewczej).
Po przeczytaniu wszystkich komentarzy doszedłem do pewnej konkluzji...



#tfwnogf #przegryw, ale szybko uczę się na swoich błędach, więc już za niedługo #wygryw :)
  • 20
@Belge: ale skumaj, że bycie needy odstraszy twoją partnerkę. Ta relacja na starcie wygląda słabo bo widać gołym okiem jak przeinwestowujesz w relację. Nawet nie znasz do końca dziewczyny, a nazywasz ją wyjątkową?
I jeszcze masz czelność myśleć, że to dlatego że popełniłeś błędy i się za mało starałeś, przez co teraz będziesz starał się jeszcze bardziej i odstraszysz ją jeszcze barzdziej?
@Belge: pamiętaj - tylko z umiarem. Żebyś nie wyszedł na stalkującego, nachalnego psychola.
Ale jak rozegrasz to na spokojnie, to kto wie - może, może.. :)
Ta kobieta jest całym moim światem. Myśl o niej towarzyszy mi już od jakiegoś czasu przy każdym śniadaniu, obiedzie, przy jakiejkolwiek okazji. Dlatego pomimo zapewne wielu błędów i niedopatrzeń które popełniłem do tej pory, nie poddam się i będę walczył o to, o czym marzę.


@Belge: Zaskocz ją wspólną kąpielą w wannie ozdobionej różami i winem, na pewno się nie oprze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz wypoksmieszneobrazki - > Ta kobieta jest całym moim światem. Myśl o niej towarzyszy m...
źródło: comment_LxR7SEksXbzler5dNMwbmw2BFYpXg6IU.jpg
@Belge: Z całym szacunkiem, uważam że jesteś ekstremalnie głupi. Dostaniesz srogie baty od życia i za rok albo dwa będziesz w szoku przypominając sobie jakie akcje #!$%@?łeś.
Ta panna uzna cię za stalkera i jeśli stwierdzi że do niczego jej się nie przydasz to zgłosi cię na policję albo poprosi kolegów żeby spuścili ci #!$%@?. Będziesz pośmiewiskiem w środowisku swoich i jej znajomych tak jak jesteś na wykopie.
Opamiętaj się w