Wpis z mikrobloga

Dziś spokojnie mogą rodzić od 16 (niby) do 40-któregoś roku życia, ale kiedyś? Ludzie nawet nie dożywali tylu


@Sh1eldeR: Masz rację, dwa niewielkie uzupełnienia.

Ludzie dożywali starości w prehistorii. Mówi się o średniej życia wówczas w okolicach np. 30 lat, ale to dlatego, że niemowlaki bardzo często umierały. Ale jak ktoś dobił do dorosłości, to miał całkiem przyzwoite szanse dożyć starości. Oczywiście o wiele mniejsze niż dziś, ale z całą pewnością nie jest tak, że w okolicach 40 ludzie padali wtedy jak muchy. Niemowlaki często umierały i solidnie zaniżały
  • Odpowiedz
Facet musi coś sobą reprezentować aby mieć seks i to z wieloma.

Kobieta nie musi nic.

@Ambiwalentnik: zawsze kisnę z takich postów pisanych z perspektywy nieatrakcyjnego stulejarza, dla którego poderwanie atrakcyjnej kobiety jest pułapem nie do osiągnięcia.

Facet, by mieć seks, musi się nastarać. Coś sobą reprezentować. Nie wystarczy być 6/10. Żeby komfortowo sobie zaliczać panienki, trzeba być minimum w górnych 20%.

@Sh1eldeR: xDDDDDDDDD wy naprawdę
  • Odpowiedz
brzydka osoba A, aby puknąć ładną osobę B musi włożyć takie same starania, niezależnie od płci.


@advert: Tyle, że 6/10 nie jest brzydka, a przeciętna.

takie zależności dotyczą obydwu płci,


Wyjdź z piwnicy dzieciaku. Wszyscy wiedzą, że kobiecie łatwiej o przypadkowy seks niż facetowi, ale niedorobione lewaczki wszędzie chcą szukać symetrii między płciami. Jeszcze powiedz, że w zawodzie prostytutki jest tyle samo mężczyzn co kobiet. W końcu o seks mają
  • Odpowiedz
Ludzie nawet nie dożywali tylu lat, a opieka medyczna praktycznie nie istniała.


@Sh1eldeR: Dożywali. Statystyka była zaniżana przez diablo wysoką śmiertelność za młodu. Jak dożyłeś 20-ki, to prawdopodobnie dożyłeś 60-ki, o ile nie zostałeś zmieciony z Ziemi przez coś typu wojna czy zaraza.
  • Odpowiedz
Ale co w związku z tym?


@bigos555: Jak to co? Od tysięcy lat w kulturze europejskiej trud i ciężkie starania były uznawane za coś wyższego moralnie od lenistwa i tego co przychodzi z łatwością, a ty teraz piszesz ,,co w związku z tym?"?

Użyj mózgu i się domyśl.
  • Odpowiedz
Wyjdź z piwnicy dzieciaku.

@Tical25: no właśnie moja opinia jest zbudowana na podstawie sytuacji spoza piwnicy, w przeciwieństwie do tych pierdów powyżej

Wszyscy wiedzą, że kobiecie łatwiej o przypadkowy seks niż facetowi

@Tical25: jacy wszyscy? bo twoi pryszczaci kumple z klubu miłośników karcianek to nie
  • Odpowiedz
@Tical25: Ale ja zupełnie nie neguje tego, że trud i praca mogą być godne pochwały. Tylko jeszcze nie wynika z tego, że jeśli coś przychodzi ci łatwo to masz być z tego powodu potępiony i opluwany. Z tego, że czarnym bieganie przychodzi dużo łatwiej nijak nie wynika, że biali biegacze powinni ciskać w ich kierunku inwektywami.
  • Odpowiedz
Chłopaki, 90% dziewczyn i 90% chłopaków uprawia seks


@Marbarella: Nie był bym tego taki pewien. Ostatnio było znalezisko, że prawie połowa młodych (30 i mniej) Japończyków to prawiczki i dziewice. Biorąc pod uwagę widoczną skalę #!$%@? u nas, nie zdziwiłbym się, gdyby było przynajmniej trochę podobnie.
  • Odpowiedz
ale wiesz że kobiety mają inne potrzeby seksualne niż mężczyźni,


O, nie wiedziałem. Wytłumacz mi, panie profesorze, czym to się różnią potrzeby seksualne kobiet i mężczyzn, oraz jakim cudem są oni w stanie w ogóle uprawiać seks ze sobą, skoro te różnice są aż ak wielkie, że całkowicie przebudowują rynek matrymonialny.

jacy wszyscy? bo twoi pryszczaci kumple z klubu miłośników karcianek to nie jest grupa reprezentatywna


@
  • Odpowiedz
ale wiesz że kobiety mają inne potrzeby seksualne niż mężczyźni,


O, nie wiedziałem. Wytłumacz mi, panie profesorze, czym to się różnią potrzeby seksualne kobiet i mężczyzn, oraz jakim cudem są oni w stanie w ogóle uprawiać seks ze sobą, skoro te różnice są aż ak wielkie, że całkowicie przebudowują rynek matrymonialny.

jacy wszyscy? bo twoi pryszczaci kumple z klubu miłośników karcianek to nie jest grupa reprezentatywna


@
  • Odpowiedz
Tylko jeszcze nie wynika z tego, że jeśli coś przychodzi ci łatwo to masz być z tego powodu potępiony i opluwany.


@bigos555: Dzieci milionerów, które nic nie zrobiły, a szpanują kasą rodziców, tak jak typek poniżej, też są wyśmiewane. Z tym też masz problem?

W europejskiej kulturze, gdy coś się ma za darmo to nie jest się godnym pochwał i szacunku, a co najwyżej drwin.
Jak chcesz, to zmień kulturę.
T.....5 - > Tylko jeszcze nie wynika z tego, że jeśli coś przychodzi ci łatwo to masz...

źródło: comment_fPuqD8zBauyTfM8CDNaVC2nyHZom8Dyk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
O, nie wiedziałem. Wytłumacz mi, panie profesorze, czym to się różnią potrzeby seksualne kobiet i mężczyzn


@Tical25: przepraszam, ale jeśli dla ciebie czarną magią są tak podstawowe oczywistości, że kobiety podczas seksu poszukują głównie bliskości, przytulania, uczucia, emocji - w przeciwieństwie do facetów - to naprawdę gówno wiesz o relacjach damsko męskich i nie powinieneś się na ich temat wypowiadać.
  • Odpowiedz
Dzieci milionerów, które nic nie zrobiły, a szpanują kasą rodziców, tak jak typek poniżej, też są wyśmiewane. Z tym też masz problem?


@Tical25: Przerysowujesz specjalnie pod tezę. Jak dostaniesz dom w spadku po rodzicach to mogę cię zaatakować, zwyzywać i wydrwić?

W europejskiej kulturze, gdy coś się ma za darmo to nie jest się godnym pochwał i szacunku,


@Tical25: Ta, szczególnie w socjalistycznej europie.
  • Odpowiedz
że kobiety podczas seksu poszukują głównie bliskości, przytulania, uczucia, emocji


@advert: To dlaczego nie ma męskich prostytutek, które za pieniądze będą oferowały uczucia, przytulanie, emocje?

Te twoje antynaukowe gównoteorie rwą w
  • Odpowiedz