Wpis z mikrobloga

#mirkots chcę dać dostępy do wszystkiego @mattpoz jako, że jest to osoba która ogarnia cały bajzel. Jeśli ktoś chce, aby jego konto (adres e-mail, wszystkie postaci, hash hasła) został usunięty (i mattpoz nie miał do niego dostępu), proszę o wysłanie maila na 'me@marahin.pl' z maila na który zarejestrowaliście konto, w treści nadmieniając nazwę użytkownika. Dzięki.
  • 11
@marahin: @marahin: (całość robiona ze względu na to, że ja NIE MAM CZASU sie tym zajmować, tak jak zapowiadałem X dni przed w ogóle przed pomysłem czy wracamy z serwerem. #!$%@? w pupala osobom, które tego nie rozumieją - kiedyś, może, będziecie mieć co robić w życiu, a nie tylko #!$%@?ć w Tibijkę z mirkami.)
@Lajz: nie wiem co mam Ci powiedzieć nowego - tak jak mówiłem wcześniej, narazie trzeba ogarnąć syf jesli chodzi o platformę GIT która sie #!$%@? (500 na /issues), trzeba ogarnąć i wystawić WWW do możliwości edycji. Wtedy nagrywam film jak ogarniać ten bajzel i jak robić kontrybucje, i dopiero wtedy będziemy działac z serwerem. Ogranicza mnie czas, a nikt mnie w niczym tutaj nie wyręcza, więc sorry xD
@Lajz: weź nie rzucaj populistycznych hasełek. Ani razu nie przerwałem merytorycznej dyskusji, ZAWSZE odpowiadam. Daj mi przykład gdzie napisałem "nie bo nie", "nie i #!$%@?", "nie i #!$%@?", nic takiego nie było. U jaraoxa napisałem, że NA RAZIE nie.
@marahin: ja bardzo szanuję twoją pracę itp. Wiem jak to dużo zajmuje i zapewne jest to męczące.
Ale co za problem w tak zwanym międzyczasie dać 4 postacie z 200 lvlem i itemkami?
Jak inaczej oszacować co trzeba zmienić i o ile? Losować? pls