Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki chyba dojrzalem. Mam 28 lat. Bylem w 3 powaznych zwiazkach. Ostatni raz 2 lata temu. Choc po czasie dochodze do wniosku ze tylko jedna kobiete traktowalem powaznie i tak naprawde kochalem. Gdy moi znajomi, zareczali sie, brali sluby ja balowalem, uznalem ze ustatkowanie sie z kims na stale to nie dla mnie, ciagnelo mnie do krotkich, intensywnych znajomosci i zycia wolnego. Wszystko do dzisiaj. Mialem sen w ktorym biore slub, nie pamietam nawet jak wygladala moja malzonka, pamietam jednak ze sam sen byl mega realistyczny a ja bylem w nim cholernie szczesliwy. Pierwszy raz w zyciu obudzilem sie z bananem na twarzy i z mysla ze nie pragne niczego innego tylko znalezc kobiete mojego zycia. Do tego stopnia ze kompletnie przewaluowalem swoje priorytety jesli chodzi o cechy kobiece. Kiedys cenilem wielkomieszkanskie obycie i umiejetnosc rozmowy na kazdy temat, teraz wydaje mi sie ze nie ma nic cenniejszego niz stereotypowa wiejska pracowtosc i prostolinijna szczerosc w uczuciu. Mial ktos tak z was? Czy to po prostu objaw jesiennej chandry a wszystko minie przy kolejnym weekenoiwym wypadzie do pubu? #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #feels
  • 7
@Cuntenti: tak właśnie wyglada stereotyp wiejskiej dziewczyny. Brzmi to obraźliwe i tyle. Jeszcze ta prostolinijność w uczuciach xd już to widzę jak szukasz biednej wiejskiej dziewczyny, by swiata poza tobą nie widziała xd jedynie co pokazałeś to nadal masz stulejaskie podejście do kobiet.
@chwila: Po pierwsze, stulejarstwo nigdy mi nie grozilo i nie grozi. Jest roznica miedzy swiadomym nie wiazaniem sie z nikim na stale a brakiem umiejetnosci znalezienia kogokolwiek ale widze ze tego tez nie zrozumialas. Po drugie kobiety w pewnym aspekcie dzielą sie na dwa rodzaje, takie dla ktorych zycie rodzinne to cos niezwykle odleglego, chca sie wybawic jak najdluzej, kazda wolna chwile spedzac podrozujac, chodzac po kinach, galeriach, festiwalach, koncertach. To
@Cuntenti: jakbyś był jak twoi rodzice i dziadkowie to dawno juz byś wziął sobie dziewczynę z podwórka czy ze szkoły i miał juz dwójkę dzieci. Wiekszość kobiet w pewnym wieku chce stworzyć ognisko domowe. Kobiet jak i faceci nie dzielą się na nic. Po prostu moim zdaniem głupio jest szukać jakis cech xd bo spotkasz ładną dziewczynę i tak bedziesz chciał się z nią umawiać i ją poznać, a jej cechy