Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, powiem wprost. Pierwsza recenzja z której jestem zadowolony - w końcu jest jakość - klik, zeby obejrzec ( ͡° ͜ʖ ͡°) I na starcie powiem, że zdjecia nocne są z ROMem CM13 który strasznie pogarsza jakość zdjęć.. zdjęcia z OxygenOS zapomniałem zgrać XD

No ale przejdźmy do oneplus 3 - świetny telefon i wg mnie bezkonkurencyjny w swojej cenie, absolutnie nie warto dopłacać do galaxy s7/edge czy innej konkurencji. Ja oczywiście powiedziałem, że zostaje ze mną na dłużej, ale znowuż mnie cebula ścisnęła i stwierdziłem, że dla mnei za drogi ale kurcze szkoda - jak macie 2k do wydania, to polecam gorąco :D

Zachęcam do subowania kanału na YT, sledzenia #majsterpirzu i lubowania sie w fanpageu na FB ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oneplus #oneplus3 #majsterpirzu #polskiyoutube #chinskiecuda #itemyzchin (no bo to tez chinskie urzadzenie jakby nie patrzec:D)
Pirzu - Słuchajcie, powiem wprost. Pierwsza recenzja z której jestem zadowolony - w k...

źródło: comment_SqRpBadLYerMiuMySlkaCqqTvyvpQgvK.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Pirzu: mam dylemat
Redmi note 3 snapdragon 3/32
mi5 3/32
mi5s
1+3

kolejno kosztują coraz więcej, ale każdy ma coś czego nie ma poprzednik, a jednocześnie każdy ma jakieś wady. Zupełnie nie potrafię się zdecydować. Sam widzę że też masz podobny problem :D
  • Odpowiedz
@Doman_60: Ja mam od 2 lat taki problem :P ale te dwa pierwsze to najlepszy wybor jezeli lubisz przyoszczedzic, dwa kolejne - jezeli chcesz dolozyc :)
  • Odpowiedz
@Pirzu: a jeszcze spytam
redmi note 3 snap 3/32 czy note 4 ?
po przejrzeniu twoich recenzji doszedłem do wniosku że chyba duża bateria będzie dla mnie największym atutem. Oraz ekran dzięki opcji zmniejszania nie będzie straszny, także chyba nie ma co przepłacać. Tylko teraz pytanie który note ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pirzu: Muszę też pochwalić za nowy format, no i za zwiększenie szybkości mówienia. Przy starych filmikach ustawiałem sobie na x1.25, już nie muszę.
W poście wyżej zapomniałem o zawołaniu Ciebie, dodałem w edycji, ale chyba nie zawołało, więc odpowiedz jak możesz

  • Odpowiedz
@Pirzu: @Doman_60: z tym, że OP3 ma sprzęt, którego nie da się wykorzystać, a S7 jest tworzony, aby wpierać VR - stąd GearVR często dodawany w gratisie. OP3 do VR się nie nadaje, bo nikt normalny nie będzie używał okularków cardboarda. Jeśli ktoś jest fanem nowinek technologicznych i chce brać udział w rozwoju w VR, to wybór jest tylko jeden.

  • Odpowiedz