Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, powiem wprost. Pierwsza recenzja z której jestem zadowolony - w końcu jest jakość - klik, zeby obejrzec ( ͡° ͜ʖ ͡°) I na starcie powiem, że zdjecia nocne są z ROMem CM13 który strasznie pogarsza jakość zdjęć.. zdjęcia z OxygenOS zapomniałem zgrać XD

No ale przejdźmy do oneplus 3 - świetny telefon i wg mnie bezkonkurencyjny w swojej cenie, absolutnie nie warto dopłacać do galaxy s7/edge czy innej konkurencji. Ja oczywiście powiedziałem, że zostaje ze mną na dłużej, ale znowuż mnie cebula ścisnęła i stwierdziłem, że dla mnei za drogi ale kurcze szkoda - jak macie 2k do wydania, to polecam gorąco :D

Zachęcam do subowania kanału na YT, sledzenia #majsterpirzu i lubowania sie w fanpageu na FB ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oneplus #oneplus3 #majsterpirzu #polskiyoutube #chinskiecuda #itemyzchin (no bo to tez chinskie urzadzenie jakby nie patrzec:D)
Pirzu - Słuchajcie, powiem wprost. Pierwsza recenzja z której jestem zadowolony - w k...

źródło: comment_SqRpBadLYerMiuMySlkaCqqTvyvpQgvK.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Pirzu: gdyby był troszkę grubszy, przez co bateria większa i aparat nie wystawałby z bryły urządzenia no i tył z materiału jak wcześniejsze wersje to byłoby znacznie lepiej
  • Odpowiedz
@Vault-Tec: Jak to zawsze w przypadko chinczykow z aparatmi. Raczej zwykla wersaj, szkoda mi kasy wydawac na telefon ktory traci na wartosci z kazda sekunda :/
  • Odpowiedz
@Pirzu:

absolutnie nie warto dopłacać do galaxy s7/edge

A co byś wybrał, jesli S7 (flat) i 1+3 kosztowałyby tyle samo?
Mam możliwość wzięcia S7 na firmę (co daje cenę 1+3)
1+3 natomiast muszę zapłacić całość bo nie wystawiają fucktur...
  • Odpowiedz
@dzbpl: mialem taki dylemat powiem szczerze sam.. wybralem OP3. Mozliwosc modyfikacji, wyglad na plus. Wydajnosc tez lepsza. Nieco gorsza bateria pewno i nieco slabsyz aparat.
  • Odpowiedz