Wpis z mikrobloga

#bekazkatoli

Jak mnie irytują ludzie, którzy ciągle jadą po Kościele, proponują co by chcieli w nim zmienić a kończy się jak zwykle olaniem ich przez episkopat po całej linii. Jeśli coś się nie podoba to wyjazd z Kościoła i nie robić wstydu prawdziwym katolikom ani nie zawyżać im statystyk. Ciągle widzę na różnych stronach "afera bo ksiądz nie dał sakramentu", ja #!$%@?ę...
  • 4
  • Odpowiedz
bo jak da sakrament to nawet żadnego dobrego słowa o tym nie napiszą np. "Dał sakrament, a mógł nie dać"


@zwyklymirek: chodzi mi o to narzekanie - jak jeden nie da to niech idą do innego, na cholerę się szczypać ze złośnikiem? Ten u mnie np. jak kogoś naprawdę nie stać daje za darmo, nawet trzeba go 3 razy namawiać aby przyjął pieniądze, spoko facet.
  • Odpowiedz
@rbk17: Jak ja gadałem z księdzem to powiedział mi wprost, 700 bo jak wezmę mniej to będę musiał się gęsto tłumaczyć. Cieszę się, że są księża o jakich piszesz, ale zdaje mi się w większości przypadków te naciski idą z góry.
  • Odpowiedz
Jak ja gadałem z księdzem to powiedział mi wprost, 700 bo jak wezmę mniej to będę musiał się gęsto tłumaczyć. Cieszę się, że są księża o jakich piszesz, ale zdaje mi się w większości przypadków te naciski idą z góry.


@zwyklymirek: no właśnie ja miałem u siebie 4-5 różnych księży i żaden nie żądał określonych sum, nawet w innych parafiach się z tym nie spotkałem.
  • Odpowiedz