Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W wieku 16 lat na wesele brata lepiej iść samemu czy z osobą towarzyszącą?
Jeżeli ta druga opcja to którą dziewczynę wybrać?
(Poszedłem od września do liceum oddalonego od mojego miejsca zamieszkania o około 100km, kontakty z ludźmi ze starej szkoły praktycznie zerwałem)
1. Dziewczyna z gimnazjum - troche atencjuszka ale nie że na siłę tylko taka z natury jest, nawet ładna i w moim typie(+1) 8/10, imo nadaje się na takie wydarzenie
I z nowego liceum to biorę pod uwagę tylko z mojej klasy (reszty nie znam) i nie wiem czy nadają się na imprezę rodzinną pod względem zachowania
2. Atencjuszka, średnio ładna i nie w moim typie (6/10), na początku znajomości coś tam iskrzyło między nami ale po pewnym incydencie (zachowywała się nieznośnie, chyba pms xD) relacje czysto koleżeńskie
3. Szara myszka, najładniejsza istota jaką kiedykolwiek widzialem, jednak jak często w takich przypadkach bywa - ma bliski kontakt fizyczny z chłopakami (przytulała się z chłopakiem z klasy (na wycieczce jak byliśmy na dworze w nocy i było zimno no ale to dla mnie nie jest żadne wytłumaczenie xD) i ostatnio słyszałem że z jakimś innym anonem niedaleko szkoły) z charakteru wydala mi sie normalna z domieszką takiej inności (ale praktycznie z nia nie gadalem)
4. Zwykła dziewczyna, całkiem ładna, ciężko mi określić na ile w skali #!$%@? no ale niech bedzie 7,5/10, dużo żartuje, dobrze się dogaduje ze wszystkimi, z charakteru wyjątkowo miła

1 na pewno by sie zgodzila, 2 i 4 tak na 70% a 3 na 50%
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Za wesele buli się hajsy to po 1 (więc ktoś za Twoją pannę, której nigdy na oczy nie widział będzie musiał wyłożyć 100/200/300pln w zależności od jebitności wesela). Po 2 skoro nikt nigdy nie widział tej panny z Twojej rodziny to a) ona będzie się zapewne #!$%@? bawić b) jak wcześniej - wesele to impreza dla rodziny/bliskich przyjaciół a nie randomów wziętych na siłę. 3. Jak okaże się yebnięta to