Wpis z mikrobloga

Mirki chciałbym przywitać się w grnie użytkowników Xiaomi z modelem Mimax Pro 3/64 [-:
Na początek uczę się całego MiUi i nawet mi się podoba [-:

Ale mam pytanie do Was już zaawansowanych... mam już rom na androidzie 6.0.1 ale na MiUi 7.4.16.0 MBDCNDE
Na stronie do pobierania romów widze tylko MiUi 8 na Pro w wersji CHINA ;-/
Zostaje tylko rozblokować telefon i wgrać MiUi Polska? Ale tam też nie widzę 8 [-: nie ogarniam trochę :-P

#xiaomi #mimax #miui #miuipolska
  • 11
@asd1asd LOL to w szoku jestem. Nie będę miał globala z 8MiUi? Nie rozumiem trochę tego. Właśnie znalazłem ta wersje która wskazales. To ROM China bez polskiego i z syfem od nich? A jak się ma kwestia miui Polska dla MiMax pro?
@KLIFord: MIUIPolska = xiaomi.eu. Połączyli siły i wydają pod jednym szyldem.
I tak, to jest china z wywalonym chińskim śmieciem, dodanymi językami i dodatkami od nich.

Sam używam na Redmi Note 3 Pro.
@asd1asd przepraszam bo nie zrozumiałem. To ROM China z ota update. Ale z czy bez chińskiego syfu. Z dodanym językiem Polskim i działający na MiMax pro? Mogę go ręcznie z telefonu zaktualizować? Przez update systemu z pliku czy potrzeba więcej zabawy jak miflash czy rexovery? Oraz jak już Coś tak mecze to lepiej global 7 czy te China 8 bo już się pogubilem solidnie :-(
@KLIFord:

To ROM China z ota update.


To jest system na bazie china, bez OTA.

Ale z czy bez chińskiego syfu.


Tak, bez chińskiego syfu.

Z dodanym językiem Polskim i działający na MiMax pro?


Tak, z językiem polskim i innymi językami. I tak, będzie działać ma Mi Max Pro, bo pod niego jest skompilowany (przynajmniej ta paczka, co gdzieś wyżej podałem).

Mogę go ręcznie z telefonu zaktualizować? Przez update systemu z
@asd1asd dziękuję i wiele stało się jasne. Już nie walczę z pełną konfiguracja słuchawki a Zajmę się roblokowaniem bootloadera. Dziękuję zatem i szkoda, że stracę ota ale na rzecz miui 8.
Swoją drogą ciekawe dlaczego nie wspierają globala dla wersji pro :+(
@KLIFord: na china dev jest najmniej problemów z odblokowaniem.
Brak OTA nie jest problemem. Widząc, że co piątek jest aktualizacja i gdzie szukać, to to jest chwila.
Taka polityka. :) Redmi 3 jakoś pod koniec wakacji dopiero dostało globala.
@bravenewworld63 już przywyklem. Na pewno jest czasem takie zaskoczenie jak wyciagasz telefon wśród znajomych :-) ale już dziś nie odczuwam żadnego dyskomfortu z powodu jego rozmiarów. Wręcz nadal jestem zachwycony :-)
@bravenewworld63 No trochę słabo z pełnym luzem w spodniach z tym telefonem :-) sam używam troby CAT na portfel telefon i #!$%@? więc mi nie przeszkadza ale jak dres i z psem na spacer to telefonu nie wezme :-/