Wpis z mikrobloga

chodzi mi bardziej o ilość, jakość i możliwość kombinacji przy tworzeniu decków. Jest wiele legendarnych kart z smokami i to klasycznymi. No i mówię o tym co obecnie jest w standardzie.

@Marmolada69:@KK44: podczas dodatku z mechami, gdzie mechy w dodatku z przedwiecznymi?
@TlustodupyBialorusin: murloc zoo tzn warlock na murlokach? był popularny przed pierwszym dodatkiem, już dawno zapomniany. Z palkiem zgodzę się ale jak już wspomniałem murloki obecnie nadają
  • Odpowiedz
@Owieczek: Mechy były grane i to były dobre decki. Podobnie murloki, może rzadziej ale jednak - poza tym dostawały karty w stylu Anyfin i przy tym był mega fun; a piraci są w grze od alfy i nadal nie da się tym złożyć sensownego decu, po prostu 80% jest niegrywalna.
  • Odpowiedz
@Owieczek: A po co mechy mają być "wiecznie żywe"? Mi taka rotacja decków się podoba. No i nie wiem jak ty, ale ja miałem niezłe ptsd podczas tej bójki boombot vs annoyotron, tyle wspomnień o mechmagu, szczególnie Goblin Blastmage niszczący mój stół i jednocześnie marzenia o wygraniu gry. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym - po wprowadzeniu nowego standardu wypada BRM, czyli jeśli w ciągu 2
  • Odpowiedz