Wpis z mikrobloga

@diarrhoea:
Trudno odpowiedzieć jak człowiek, a nie jak typowy piwniczanin? Portal zrzeszający dziesiątki tysięcy użytkowników a jedyne odpowiedzi jakie można uzyskać to: "dołóż 5k i kup coś lepszego", "legitne" i "ruchałbym" -.-

Edit: Umyślnie nie wymieniałem warunków pracy, żeby otrzymać wyczerpujące temat odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@koorekk Trudno jest pomyśleć 3 sekundy, że w jednej maszynie szybko padnie uszczelka, ale np. W innej uszczelka może bez wymiany i przez cały okres eksploatacji zostać jedna i ta sama?
  • Odpowiedz
@diarrhoea:
Nie trudno. Dla mnie to sprawa jasna, ale koledzy "po fachu" mają różne opinie i chciałem je skonfrontować z kimś, kto nie musi włazić nikomu w dupę. Pracujące w każdym cyklu maszyny czujniki, siłowniki, zawory? Na dobrą sprawę te elementy mają gwarancję producenta i firma X, która montuje te części jest zwolniona z odpowiedzialności za ich działanie - ale jednak pracują co takt, który wynosi 30s.

@kantek007:
Ruszam uwierz
  • Odpowiedz
@koorekk Rzuć okiem na projekt co jest narażone na najwieksze naprężenia, czy są np. Śrubki narażone bardziej, czy są uszczelki które będą mieć kontakt z jakimiś cieczami "często" itd.
  • Odpowiedz
@diarrhoea:
Dzięki za odpowiedz. Dla mnie to jest proste i logiczne, ale wytłumaczenie tego komuś kogo utwierdzono w przekonaniu, że "tak jak robił jest git" to straszna rzecz. Dziwne, że klienci się do tego nie #!$%@?ą..

  • Odpowiedz