Wpis z mikrobloga

@CzolgoStopowicz: @repiv: Ale czy ja głoszę poglądy wolnościowe? Polsat ma prawo robić co chce, i to powinno korwinistom zgodnie z ich światopoglądem pasować. Przecież to jest to o co walczą.

Mają prawo protestować a ja mam pełne prawo to wyśmiać.
  • Odpowiedz
@repiv: No generalnie tak ale to Pszemek napisał że w sobote protestuje przeciwko m.in temu co robi Polsat a nie ja. Do niego pretensje że ośmiesza siebie i partie a nie do mnie.
  • Odpowiedz
@The_Riddler: przypominam, co Janusz Korwin-Mikke uważa o antyimigracyjnej linii partii KORWiN:

W oczach wszystkich ludzi, którzy się odrobinę znają wyraźnie wygrała pani Clintonowa. Tych ludzi myślących jest parę procent. Natomiast w ocenie ludzi popularnych wygrał podobno pan Trump. (...) W oczach ludzi, którzy cenią szermierkę słowną - wyraźnie przegrał. Natomiast w oczach ludzi, którzy uważają, że jak się powtórzy 5 razy o imigrantach, to wygrał, bo mówił o ważnej sprawie -
  • Odpowiedz
@CzolgoStopowicz: @repiv:

nie mam prawa np. Powiedzieć "nie lubię Polsatu"

prywatana telewizja ma prawo odmówić emisji a ja mam prawo powiedzieć co o tym myślę.


czym innym jest nie lubienie polsatu, a czym innym organizowanie protestu przeciwko decyzji polsatu dotyczącej działalności stacji

typowy dla kuców brak umiejętności logicznego rozumowania i rozumienia nawet prostych tekstów

przecież 8 oni nie protestują przeciwko Polsatowi xD 8 Października będzie marsz przeciwko lewackiej poprawności politycznej.
  • Odpowiedz
zym innym jest nie lubienie polsatu, a czym innym organizowanie protestu przeciwko decyzji polsatu dotyczącej działalności stacji


@afc85: człowieku weź ty użyj mózgu. 8 października jest Marsz na którym chcą zaprotestować m.in. przeciwko poprawności politycznej niszczącej Europę. Wipler nie organizuje żadnego protestu przeciwko Polsatowi.
  • Odpowiedz
@repiv:

przeciwko takiej politycznej poprawności protestujemy


jednoznacznie odnosi się do tej, konkretnej decyzji polsatu, wiec to raczej ty zacznij myśleć albo chociaż naucz się czytać
  • Odpowiedz
@The_Riddler: Ponieważ jesteś lewakiem a lewacy nie potrafią myśleć więc nie potrafisz pojąć, że w obrębie wolności zawiera się także możliwość protestowania przeciwko wszystkiemu, co nam się nie podoba.
  • Odpowiedz
@PanDzikus: A gdzie ja zabraniam protestować? Nie zabraniam ale mogę się śmiać z Pszemka bo ten rzekomy zwolennik wolnego rynku oburza się na suwerenną decyzje PRYWATNEJ firmy.

Lewactwem to mi Pszemo raczej zajeżdża.
  • Odpowiedz
zwolennik wolnego rynku oburza się na suwerenną decyzje PRYWATNEJ firmy.


@The_Riddler: to ty chyba nie rozumiesz wolnego rynku. Czyli że jak sklep sprzedaje kotlety z gównem a ktoś to odkryje to nie wolno o tym mówić bo wolny rynek a decyzja o dodawaniu gówna do kotletów to suwerenna decyzja prywatnej budki z kotletami?
Taki polsat teraz może taki prostest zlać albo się ugiąć - to jest wolny rynek właśnie.
Masz tu
  • Odpowiedz