Wpis z mikrobloga

Uważam, że aktualnie panujący kompromis aborcyjny jest w miarę spoko i osobiście bym przy nim nie grzebał. Coś jednak nie daje mi spokoju. Mam wrażenie, że prawie nikt z popierających #czarnyprotest w ogóle nie czytał tekstu projektu, wobec którego rzekomo protestuje. Nie mam pojęcia czy to społeczeństwo zidiociało do cna, czy tylko lewa jego strona... Jeden z głównych argumentów: "nie można kazać kobiecie umierać za zlepek komórek, moja dziewczyna usunęła ciążę i tylko dzięki temu żyje". Ok, fajnie, tylko #!$%@? w tym projekcie jest napisane czarno na białym, że w wypadku zagrożenia życia matki, ciążę można przerwać, dokładnie tak jak jest to teraz. Naucz się czytać, bezmyślna, oburzona kserówko. Podobnież z drugą sprawą. "A bo PiS chce wprowadzić..." jaki, #!$%@? jego w tę i nazad PiS, pytam się? Przecież to projekt obywatelski jakichś pro life'owców. Nie tylko nie rządowy, ale i nie poselski. Obywatelski. Pani Krystyna z panią Grażynką pozbierały podpisy i zaniosły do Sejmu, a ten zgodnie z zapowiedzią traktowania projektów obywatelskich, nie odrzucił go w pierwszym czytaniu. Ja #!$%@?ę, dzieciaki, takie rzeczy idzie dość łatwo sprawdzić. Jak można sobie dać tak robić wodę z mózgu.
#czarnyprotest #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpodludzi
  • 35
@adamgtx: pis odrzucil inny projekt w tej sprawie, a ten jednoglosnie przyjal. Po drugie to glosami pisu zostal przyjety do dakszych prac. Po trzecie poslowie tej partii wyrazaja stanowcze poparcie tego projektu.

Poza tym nie rozumiesz tych przepisow, bo tam kest bezwzgledny zakaz aborcji. Jedynie par. 3 dopuszcza wylaczenie karalnosci po spelnieniu nieostrych przeslanek. Mamy wiec bezwzgledna kare i kontratyp. Tak jak z obrona konieczna i zabojstwem
tylko #!$%@? w tym projekcie jest napisane czarno na białym, że w wypadku zagrożenia życia matki, ciążę można przerwać, dokładnie tak jak jest to teraz. Naucz się czytać, bezmyślna, oburzona kserówko.


@adamgtx: heh, spokojna, rzeczowa dyskusja.

W projekcie jest taki zapis:

§ 4. Nie popełnia przestępstwa określonego w § 1 i § 2, lekarz, jeżeli śmierć dziecka poczętego jest następstwem działań leczniczych, koniecznych dla uchylenia bezpośredniego niebezpieczeństwa dla życia matki
@adamgtx: widzę pierwszy twój wpis i w moich oczach od razu wyszedłeś na strasznego buca ziomeczku.

Naucz się czytać, bezmyślna, oburzona kserówko

społeczeństwo zidiociało do cna

Ja #!$%@?ę, dzieciaki, takie rzeczy idzie dość łatwo sprawdzić. Jak można sobie dać tak robić wodę z mózgu.

bekazpodludzi

Wiesz, że mogłeś napisać to wszystko w sposób, który nie obrażałby czytających?
Pobierz WujaAndzej - @adamgtx: widzę pierwszy twój wpis i w moich oczach od razu wyszedłeś na...
źródło: comment_6hRiKWGQBaYsuUR1MinQBVQPBHeeB9E2.jpg
A bo PiS chce wprowadzić..." jaki, #!$%@? jego w tę i nazad PiS, pytam się?


@adamgtx: PiS poparł prace nad tym protestem a drugi odrzucił bo były w nim rzeczy którym jest przeciwny.
To uprawnia do mowienia, że propozycje z projektu sa zbieżne z pogladami sporej cżęsci posłów PiS bo gdyby nie były to odruzciliby jak ten drugi.
Ponadto sami politycy PiS unikaja deklaracji wobec tej sprawy i nawet premier sie
pis odrzucil inny projekt w tej sprawie, a ten jednoglosnie przyjal.


WŁALA. Nie PiS przyjął, a sejm przyjął. Sprawdź, kto głosował za, kto przeciw. #!$%@?, bo chyba odróżniasz sejm od rządu, czy nie bardzo? Wiesz, kto głosował za przyjęciem tego drugiego projektu? Zło wcielone, dyktator, faszysta Kaczyński Jarosław. Sprawdź.

Po drugie to glosami pisu zostal przyjety do dakszych prac.

Kłamstwo. Głosowali też posłowie PO i Kukiz. W PiS nie było nawet dyscypliny.
@adamgtx: na końcu projektu jest, że usuwa się jakieś 4 podpunkty artykułu. Teraz sobie zobacz, co mówią te punkty, z tego co pamiętam to właśnie są tam wymienione przypadki, w których można dokonać aborcji
Wszyscy posłowie PiS głosowali za przyjęciem?


@inozytol: @adamgtx: Tak, 230 posłów z PiS głosowało za przyjęciem i jedynie 4 osoby w ogóle nie zagłosowały. Nie było ani jednego posła z PiSu, który by zagłosował przeciw przepchnięciu tej ustawy dalej :) Natomiast jeśli chodzi o PO to na 133 posłów przeciwko przyjęciu tej ustawy zagłosowało aż 113 posłów, 14 nie zabrało głosu w tej sprawie. Jeśli chodzi o partie Kukiza to
@adamgtx ale miej trochę rigczu i komentuj właściwy projekt ustawy (od Ordo Iuris, który przeszedł do komisji), a nie ten co wpłynął ostatnio w formie petycji od organizacji pozarządowych i dopiero będzie głosowany.

A tam zapisy są już całkiem inne. Do 5 lat paki za umyślne i 3 lata za nieumyslne.

Już nie wiem który raz staram się sprostowac te bzdury co piszecie.