Wpis z mikrobloga

#czarnyprotest

Po dłuższej nieobecności loguję się na wykop i widzę CZARNY PROTEST.

Nie każda laska na proteście jest brzydką feministką, w dodatku lesbą. Strajkują wszystkie kobiety. Strajkują bo się zwyczajnie boją.
Policja przyznaje, że projekt ustawy zakazującej aborcji jest prezentem dla gwałcicieli. Kobiety nie będą chciały zgłaszać wykroczeń, wiedząc, że to IM grozi więzienie. I nie mówcie proszę, że dziecko z gwałtu to dar od Boga. Wszyscy są mądrzy kiedy tragedia nie przytrafia się im samym.
Kobiety, wbrew temu co myśli większość z Was, nie są głupie. Serio nie będziemy co tydzień latać na zabieg. Serio to nic przyjemnego kiedy muszą wyrywać z Ciebie płód.
Nie wiem jak ślepym trzeba być, żeby nie zauważyć, że nowa ustawa utrwali podział klasowy. Myślicie, że gdyby Kinia D. albo inna bogata córka bogatych rodziców została zgwałcona, nie wysłali by jej na skrobankę do czystej, miłej i BEZPIECZNEJ kliniki w Niemczech/Czechach/gdziekolwiek...
Dziewczyno. Nawet jeśli uważasz, że Ciebie problem nie dotyczy, protestuj dla tych wszystkich, gorzej urodzonych, których zwyczajnie nie stać, którym brak wsparcia i które boją się bardziej niż ja. #polityka
  • 332
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Corvo: no tak bo przy kominku i świecach można machnąc aborcje od ręki. Wprowadźmy przepis na pewno uregulujemy wszystko.
Może najlepiej czipować ludzi? ;]
Do Ciebie nie dociera o co chodzi w tej ustawie oraz jaka obecnie panuje ustawa.
No tak, bo każdy rodzic chce wychowywać warzywo i zajmować się nim do końca swojego życia. gg. Poczytaj jakie wady miało dziecko które "uratował" chazan.
  • Odpowiedz
@michok1984: Ale ja tej ustawy nie popieram , wczesniej mowilem tylko ze kobieta nie powinna miec prawa usuwac dziecka z gwaltu, sam przeciez powiedzialem ze w ekremalnych przypadkach jak ma sie urodzic warzywo bez mozgu to jestem bardziej za usunieciem ale to musi byc juz naprawde ekstremlany przypadek , no i gdy pewne jest ze porod zagraza zyciu kobiety, w wszystkich innych przypadkach jestem za totalnym zakazem
  • Odpowiedz
@sofreshsoclean:
Typowy bełkot z demagogią i kłamliwymi uogólnieniami.

Nie każda laska na proteście jest brzydką feministką, w dodatku lesbą. Strajkują wszystkie kobiety. Strajkują bo się zwyczajnie boją.


Lata temu głąbom internetowym tłumaczono, by nie pisali(ły) w imieniu wszystkich, a nawet tysięcy osób, bo takie uogólnienie z zasady jest nieprawdziwe. Tu mamy przykład skrajności, pisanie w imieniu
abiu - @sofreshsoclean: 
Typowy bełkot z demagogią i kłamliwymi uogólnieniami. 

 N...

źródło: comment_eieKHuBnUi7a3694TuN6lsgNquOuPc9k.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@michok1984: Mimo wszystko nie, po pierwsze to marginalny problem, po drugie jak juz wczesniej mowilem wyzej cenie prawo do zycia niz komfort psychiczny rodzicow
  • Odpowiedz
Podobnie jest w innych latach. Aborcjonistki krzyczą o gwałtach, choć liczba aborcji wykonywana z tego powodu od lat to zaledwie jednostkowe przypadki.


@abiu: bo szpitale dla wygody nie księgują ich jako aborcji. Jak ileś lat temu była sprawa nastolatki, której ksiądz ze środowiskami pro-zarodkowymi chcieli uniemożliwić aborcję, i w końcu Kopacz im gdzieś załatwiła odpowiedni szpital, to w statystykach z tego roku było zero aborcji po czynie zabronionym. Po prostu
  • Odpowiedz
@michok1984: Nie moja wina ze gwalciel wprowadzil ja w doroslosc, nie powod zeby likwidowac dziecko, nie ono decyduje kto i w jakich okolicznosciach je spolodzil
  • Odpowiedz
Mieszkam za granicą od 10 lat i znów się cieszę że nie jestem w tym tak mocno podzielonym kraju, pełnym nienawiści do drugiego człowieka który posiada inne poglądy. W PL nic się nie zmieni, społeczeństwo jest zbyt podzielone a to politykom na rękę bo mogą was kontrolować jak chcą. Wy kłócie się przy każdej możliwej okazji, brak solidarności, przez ludzi jak wy Polska została rozebrana wielokrotnie..
  • Odpowiedz
@sofreshsoclean: wszystkim, którzy chcą zabronić usuwania ciąży z gwałtu proponuję pewien eksperyment. Niech jego dziewczyna/żona/mama da się zgwałcić jakiemuś oprychowi, a potem niech patrzy jak owej kobiecie rośnie brzuszek - coś, co każdego dnia będzie jej przypominać o tym jak została potraktowana i co przeszła.
  • Odpowiedz
Dziecko ma ponosić karę za grzechy rodziców. Karę śmierci.


@Hooke: Karę nieurodzenia.

Do takiego okrucieństwa zdolni są tylko ludzie.


@Hooke: to nie jest okrucieństwo, bo nie ma żadnego cierpienia ani bólu. Okrucieństwem i znęcaniem się jest zmuszanie do rodzenia – tam wymuszonego bólu i strachu jest pod dostatkiem.
  • Odpowiedz
@michok1984: Myslisz ze temu dziecku robi roznice w jakim wieku bedzie matka jak go urodzi, ono po prostu chce sie urodzic..
Zal mlodej matki bo pewnie bedzie musiala oddac do domu dziecka i taka ciaza to obciazenie psychiczne ale trudno, zycie potrafi byc okrutne, aborcja czasu nie cofniesz a tylko pozbawisz kogos mozliwosc przezycia swojego zycia, jakiekolwiek by ono mialo nie byc
  • Odpowiedz
Myslisz ze temu dziecku robi roznice w jakim wieku bedzie matka jak go urodzi, ono po prostu chce zyc.


@Corvo: parudniowy albo 3-miesięczny zarodek "chce żyć"? Wagarowałeś na biologii, co nie?
  • Odpowiedz
Niech kobieta donosi ciaze i urodzi te dziecko, w 80% matka poczuje milosc do dziecka i zdecyduje sie na wychowanie, bo tak juz dziala ich psychika i to jest wlasnie dobre i normalne


@Pivoo: @Wifee: @Corvo: @sofreshsoclean: i to jest kolejna, bardzo dyskusyjna kwestia... Załóżmy, że badanie prenatalne wykrywa zespół Downa, zespół Patau lub zespół Edwards'a. Jeżeli dziecko nie umrze w ciągu pierwszego roku
  • Odpowiedz