Wpis z mikrobloga

Zobaczcie co z tym krajem zrobiła komuna.. przeglądałem zabawne fragmenty ''Co mi zrobisz jak mnie złapiesz'' oglądam kultową scenę o dojeździe do pracy i widzę tę otoczkę, te kufajki, chleby w papierze i termosy przelewane na brudnym dworcu... w tym czasie w USA ludzi wysyłano w kosmos, na ulicach każdy zwykły pracownik fabryki miał toaletę w domu, telewizor kolorowy i Forda albo nawet Corvette jak był kierownikiem czy inżynierem zobaczcie z jakiego pułapu mentalnego startowaliśmy w 89 roku i generalnie jak nasz naród po wojnie został zniszczony, patrząc na te zabawne sceny z PRL widzę zgnębionych Polaków gnojonych przez chory ustrój. #film #przemyslenia #ciekawostki #polska
Pobierz Obserwatorzramienia_ONZ - Zobaczcie co z tym krajem zrobiła komuna.. przeglądałem zab...
źródło: comment_CKp5rv6BGoMystmU4N3dy9BHrRrNaT5Y.jpg
  • 36
@marcelus: tak, ale różnica między USA i ZSRR polegała na tym, że Amerykanie wykorzystywali wiedzę zdobytą w czasie II w. w obozach śmierci przez niemieckich lekarzy prowadzących eksperymenty (często kończące się śmiercią) na więźniach i mieli doświadczonych ludzi odpowiadających za budowę rakiet np. Wernher von Braun, a ZSRR przeprowadzał takie eksperymenty na swoich ludziach wystrzeliwując ich w kosmos. Ilu z nich nie wróciło nigdy na Ziemię, udusiło się, zmarzło lub spłonęło