Wpis z mikrobloga

@benzdriver: tak kup te padło i moze ze dwa razy wyjedziesz zanim zgnije. pewnego dnia otworzysz garaż i auta nie będzie lub zawinie je smieciarka ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) ten 407 kozak design, mialem to jakis czas i naprawdę spoko, tylko nie 2.7 z w/w powodów. skóra + automat nic wincyj nie potrzeba
@Kejran mam ten silnik w swoim Discovery. Mam przejechane juz ponad 300 tys. km. Nie ma latwo z 2.5t autem i nie mam z nim zadnych problemow. Poprzedni wlasciciel naprawial turbo przy przebiegu lekko ponad 200 tys. ale to w kazdym turbo dieslu tak bedzie.
@KuliG: @dzikiczytelnik: @gastxxx: @szamo: Ciekawi mnie jak reszta, automat, elektronika itd. To, że diesle kosztują(pomijając wał) to wiadomo i liczę się z tym, choć na pewno V6 będzie droższe w serwisie niż 2.0 tdi. Znacie jeszcze jakieś inne fajne i młode Coupe do 25000zł ?
@Kejran: toc tam jest zwykły automat hydrauliczny, jak ktoś pilnował zmian oleju to nie ma co się zepsuć. faktury za serwis skrzyni to podstawa, nie ma faktur = nie bierzesz auta pod uwagę