Wpis z mikrobloga

Mirasy, po technikum informatycznym zakładając że dobrze zdałem maturę na średnim poziomie 60-70% jaki kierunek najlepiej objąć aby startować do policji? I jak to wygląda w praktyce? Wbijałem się w temat studiowania w szczytnie, ale nie jara mnie przeprowadzka na drugi koniec polski żeby siedzieć w kamaszach 3-5 lat. I jak wygląda procedura tego wszystkiego, słyszałem że bezpośrednio po szkole średniej muszę wstąpić do policji i dopiero studiować (nie rozumiem ich rozumowania). Ktoś obeznany w temacie mógłby mi to w jasny sposób przedstawić (pomijając kwestię testów sprawnościowych w dostaniu się do policji)? Najlepiej jakby studia był we wro () #studia #szkola #policja #matura
  • 7
@FlashingLights: Pracujesz już? Jak było ze szkołą? Ciężko się dostać? Jakie zarobki w przypadku dzielnicowego i czy od razu na tym stanowisku wylądowałeś czy od krawężnika powoli do góry? @Johny356: Myślę nad bezpieczenstwem narodowym na UW ale jeżeli uwalę na policji to po tym ciężko z pracą, co prawda jeszcze tytuł informatyka będę miał jak wszystkie kwalifikacyjne uzyskam ale nawet to bez dużej wiedzy nie daje tak w miarę płatnej
@SuchyArbuz: Nie pracuje jako dzielnicowy, lecz to z myślą o nich została stworzona Moja Komenda. Taki system integracji ze społeczeństwem. A co do testów to najlepiej jakbyś porozmawiał z jakimś funkcjonariuszem to na pewno podpowie ci co nieco o tych testach w jaki sposób je rozwiązywać.
@Johny356: Takie pytanie, w tym teście chodzi o udzielenie odpowiedzi uważanej przez test za poprawną czy odpowiedź ma być zgodna z kandydatem? kiedyś niby było pytanie czy "Nie zawsze mówię prawdę" każdy z nas kiedyś skłamał więc odpowiedziałem(w przykładowym teście w necie) "Tak", według testu poprawna odpowiedź to "nie" ale jeżeli tak bym odpowiedział to bym zaprzeczył samemu sobie i skłamał na zadane pytanie