Wpis z mikrobloga

Wszystkim, którzy dalej nie pojmują zasad atawizmu i dlaczego samica homo-sapiens leci na kasę, intelekt, inicjatywę, poczucie humoru i mięśnie to informuje, że jej zadaniem życiowym jest urodzić i wykarmić zdrowe potomstwo z dobrym DNA w normalnych przyjaznych warunkach. Dziękuję dobranoc.

#logikarozowychpaskow #dobrarada #psychologia #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #rozowepaski #gruparatowaniastulejarzy
zielonek1000 - Wszystkim, którzy dalej nie pojmują zasad atawizmu i dlaczego samica h...

źródło: comment_l1ikAkuVJwB5d4qJrxWNgX0F9C0pNuAk.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@zielonek1000: Panie Zielonek - sądziłem, że tak zupełnie z dupy ten wpis, ale widzę po mirko, że chyba była jakaś większa gównoburza - rzuciłbyś linkiem? Bo ja mam bardzo dużo tagów na czarnej i nie widzę takich rzeczy
  • Odpowiedz
@zielonek1000: ten przypadek jest szczególny - Alicja to troll jak stąd do San Francisco (nie zdziwiłbym się wcale, gdyby to był facet), a wykop znowu nie zawodzi jeżeli chodzi o łykanie takich głupot xD autor wpisu pewnie nawet się nie pokusił o przejrzenie jej proflu
  • Odpowiedz
@MarianKolasa:
Nie spieram się zapewne to w ogóle jakiś koleś, komentarz na górze odnosił się ogólnie do lasek. My musimy oduczyć się PRLu gdzie synonimem poziomu była ilość kartek żywnościowych w kieszeni
Nie żebym przepadał za blacharami
  • Odpowiedz
@zielonek1000: taaa... ( ͡° ʖ̯ ͡°) spróbuj oduczyć się atawizmów we własnym postrzeganiu świata, to będziesz cały czas uderzał głową w mur przy każdej próbie. Też bym chciał, żeby to było w miarę osiągalne
Jeżeli kojarzysz takiego człowieka jak Neill Strauss - w swojej (powiedzmy) biografii wspominał, że potrzebował blisko dwóch lat ciągłych podrywów najpiękniejszych kobiet (pewnie lekką ręką ponad setka uwiedzionych), żeby wreszcie prawdziwie poczuć, że
  • Odpowiedz
@MarianKolasa:
Rozumiem że mówisz o The Game,
Chyba się źle zrozumieliśmy, nigdzie nie polecam oduczania się atawizmów (bo to w ogóle niewykonalne i niezdrowe) tylko myślenia komunistycznego że każdy jest równy i zajebisty (nie jest)
PS, masz linka do profilu Alicji z archiwum wpisów?
@MaddoxX1911:
Jest to jakieś rozwiązanie. Ale ma wady - kobieta się uniezależnia :)
  • Odpowiedz