Wpis z mikrobloga

@szaremyszki: 20 za dużo, przecież to tylko trochę plastiku i elektroniki, może lepiej 10? ;) W końcu to prehistoryczny router wspierający tylko -nkę i gigabit. :P
@maur: hehe skoro nie podałeś cen to ludzie dają z reguły najniższe :P

jak dobrze zrobisz aukcje na allegro/olx to kupujący się znajdzie bo za te ~ 50 zeta ciężko wyrwać coś stabilnego, pewnego i z USB.
skoro nie podałeś cen


@Singularity00: Nie podałem bo chce się pozbyć pewnych gratów których nie uzywam i jeśli ktoś by podszedł że np nie ma za dużo kasy ale by mu się przydał i daje 25zł i przyjedzie odebrać - a bierz człowieku. ;)
Ale tak, widzę, że lepiej podawać. :P
@maur: haha skąd ja to znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

serio to ja bym to albo wszystko wywalił na śmietnik albo oddał do jakiegoś punktu skupującego stary sprzęt za grosze byle tylko się z Januszami nie stykać
@Singularity00: No ja bym to wywalił, tylko miałem taki zgrzyt. Że głośniki przecież działają i fajnie grają. Router nie najnowszy, ale ma openwrt, ma usb, gigabit + wifi n, przecież może się komuś przydać.
Trochę takie #wstydliwewyznania, ja sprzed paru (ładnych lat) byłbym zachwycony mają takie oferty, a nie pytał o przywiezienie towaru za 6zł. :P
@maur: nie no jasne tylko teraz będziesz się użerał z januszami żeby dostać kilka złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ludzie niestety nie docenią takiej okazji bo już taka u nas natura, że dasz im palec (sprzęt) to będą chcieli całą rękę (dostawę najlepiej za friko)
@Singularity00: No właśnie nie chodzi o te kilka złotych (umówmy się, telefony i maile dla 6zł za głośniki?), tylko żeby nie wyrzucać dobrych rzeczy. Gdzieś jakiś sklepik był co zbierał rzeczy sprawne lub lekko uszkodzone i sprzedawał w niskiej cenie oddając jakiś % na działalność charytatywną, muszę sobie tylko przypomnieć nazwę i to będzie najlepsza opcja. :)