Wpis z mikrobloga

Ale mam ból dupska o transmisje meczów w #plusliga w wielce szanownej stacji #polsatcwel. Mając do dyspozycji 3 kanały oraz platformę internetową (ipla), na 8 spotkań w kolejce transmitowane są 2 (w takiej Francji wszystkie mecze są dostępne online, za darmo). Ale w zamian na dwóch kanałach (PS News i PS Extra) jest w programie transmisja meczu charytatywnego Zaksy z Friedrischafen, a chyba najciekawszego w kolejce, Politechniki z Resovią nie ma. Nigdzie. Kilka sezonów wstecz były transmisje dodatkowe na ipli. Szału nie było, widok z 2-3 kamer, komentatorów nie dało się słuchać, ale lepsze to niż radio lub sam livescore. No to polsat, którego hasło to "wspieramy polską siatkówkę", zamiast się rozwijać, to nawet nie stoi w miejscu, tylko się cofa.


#siatkowka
  • 3
@kuba824: mnie by wystarczyło gdyby na iplę wrzucali transmisję statyczną
2,3 proste kamery, bez komentatorów - zwykły stream
odpalił bym sobie w 3 okienkach obok siebie i by było super
nawet bym za to płacił (komentarz i tak generalnie wyciszam bo mnie #!$%@?)
@kuba824: a polsat zaraz powie, że to PLPS ustala, które mecze mają być transmitowane. Były przymiarki do tego, żeby kluby mogły we własnym zakresie realizować transmisję internetową z meczów nietelewizyjnych, ale zgadnijcie kto się nie zgodził ( ͡° ͜ʖ ͡°)