Wpis z mikrobloga

Mircy elektronicy i elektrycy polećcie jakąś dobrą żarówkę LED do oświetlenia pokoju dziennego ok 22 m^2. Potrzebuję jakaś jedną żarówkę, która oświetli cały pokój i da dobre, mocne, jasne światło.

Mieszkanie wynajmowane i w tym momencie mam jakaś gównianą świetlówkę, która daje po cholerze żółte i ciemne światło (o wiele bardziej żółte niż normalna 100 W i mniej mocne) co powoduje, że już od 17 chce się człowiekowi spać i nic dobrze nie widać.

#led #zarowka #zarowki #elektronika #elektryka #lampa #swiatlo #swiatelka #oswietlenie
  • 15
@Saute: Rozumiem, że tradycyjny szeroki gwint jak w starych 100 to E27, jeżeli tak to E27. ;) Mieszkanie studenckie i mocno tymczasowe to wolę na razie zainwestować w samą żarówkę ;)
@Saute: A powiedz mi jedna taka 20 W wystarczy do oświetlenia pokoju 22 m, żeby było jasno? Czy może lepiej dokupić jakiś rozdzielacz wkręcany (w sumie to nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa) i wsadzić dwie takie albo dwie po 15w?
@Dezynwoltura: Jakoś ciężko mi uwierzyć, że ona ma 300stopni kąta świecenia. :P

Prawdopodobnie pochodzi z tej samej fabryki co nasza. :) Cena jej jest wyższa bo sprzedaje ją duży market, który musi sobie na czymś prowizje zrobić etc.

5 letnia gwarancja - rzadko się zdarza, żeby żarówka wytrzymała te 5 lat, ale jak dają i nie ma w tym żadnych kruczków - całkiem fajnie.

+ to jest żarówka neutralna. Nasze są
@Saute: Ja ją mam w lampce to polecam, padła po pół roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)- myślę, że ta gwarancja przy tej trwałości to będzie lifetime xD Być może są lepsze, takich kruczków jak kąty, lumeny itp. nie da się sprawdzić tak naprawdę, mogą pisać tam co chcą...

Podałem przykładową, mają różne barwy i moce - piszesz nasza tzn. czyja ?

//dobra
@Dezynwoltura: Tzn. Ja pracuje w tym sklepie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2osobowa firma + ja. ( ͡º ͜ʖ͡º) Także polecam w sumie szczerze nasze produkty, bo są stosunkowo dobrej jakości i w cenie adekwatnej.

Np. Swego czasu(nie wiem jak teraz)byliśmy liderem sprzedaży profili aluminiowych na allegro, w których umiejscawia się taśmy LED.

Mamy też swoje produkty, których nigdzie indziej w Polsce nie