Wpis z mikrobloga

Cześć. Chciałem podpytać Was o AppleCare.

W iSpocie powiedziano mi, że AppleCare to gwarancja door-to-door i oni nie maja z tym nic wspólnego no i elo.
Kupiłem Macbooka od gościa, który dał mi tylko laptopa i zasilacz, nie dawał mi żadnego pudełeczka od AppleCare. Mam potwierdzenie, że AC jest wazne, bo na stronie apple'a wpisałem nr swojego MBP i zweryfikowało go poprawnie.

Pytanie brzmi czy przy zamawianiu serwisu na infolinii potrzebuję jakies dodatkowe papiery? Albo jest jakaś alternatywna droga na zdobycie nr applecare po nr macbooka?

#apple #macbook #macbookpro
  • 4
@vanot: Nie potrzebujesz papierów, bo masz zarejestrowane AppleCare ze swoim numerem seryjnym komputera. Zgłaszasz i tyle. Apple Care rozszerza gwarancje od daty zakupu więc

1. Masz potwierdzoną datę zakupu kompa np. 1.09.2016 - o tej daty Apple udziela rok gwarancji.
2. Apple care rozszerza ci gwarancje o dodatkowe 2 lata, czyli masz 1+2, czyli 3 więc gwarancje masz do 31.08.2019.

:)
@Rupertciak: Rozumiem, wiem, ze mam AC do grudnia tego roku, dlatego chcę się śpieszyć. Bardziej chodziło mi o fakt tego czy musze mieć jakiekolwiek dokumenty. Czyli na infolinii mogę podać normalnie nr seryjny maca?